Panasonic Leica DG Summilux 25mm f/1.4 ASPH II

- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Schitterende soft focus
Geniet van superieure beeldkwaliteit met minimale vervorming – deze F1.4 LEICA DG SUMMILUX lens biedt uitzonderlijke beeldweergave, zelfs voor shoots binnen of in het donker. De hoge-snelheid, hoge-precisie AF met de 240-fps AF control legt ook de sluiterkansen direct vast.
Het uitzonderlijk mooie bokeh-effect van de LEICA lens, waar vele fotografen wereldwijd zijn voor gebiologeerd, verandert gewone plaatjes in prachtige foto’s met emotie.
Als aanvulling is deze lens door het stof- en spatbestendige design* te allen tijde geweldig, zowel in het dagelijks leven als tijdens reizen.
LEICA DG Lens – ultieme optiek
Kies voor een LEICA DG-lens en krijg de ultieme optische kwaliteit en prestaties. Ze voldoen uiteraard aan de strenge kwaliteitsnormen van Leica Camera AG.
Dankzij het geraffineerde ontwerp van deze lenzen geniet je van een briljante helderheid tot aan de randen van je foto’s. Tegelijkertijd worden vervormingen voorkomen zodat je nauwkeurige, scherpe foto’s kunt maken. Dit betekent dat je het ideale hulpmiddel voor beelden op professioneel niveau in de palm van je hand hebt.
Nano oppervlakcoating – helderheid vanuit alle hoeken
Maak een einde aan ongewenste ghosting (dubbelbeelden) en flaring (lichtvlekken): de Nano Surface Coating is aangebracht op alle lenzen binnen het systeem. Deze speciale, ultradunne coating is oorspronkelijk ontwikkeld door Panasonic om hinderlijke reflecties over het hele lichtspectrum te voorkomen. Het resultaat: kristalheldere opnamen, zelfs bij het fotograferen van een lichtbron in het donker.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 5025232898695 |
| SKU | H-XA025E |
| Merk | Panasonic |
| Kleur | Zwart |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Panasonic Leica DG Summilux 25mm f/1.4 ASPH II |
| Objectief Aansluiting | Micro Four Thirds |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 50mm |
| Brandpuntafstand | 25mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 7 |
| Maximale Diafragma | f/1.4 |
| Minimale Scherpstel afstand | 30 centimeter |
| Constructie | 7/9 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 25 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 25 |
| Lens Category | vastbrandpunt |
| Objectief type | Standaard |
| Filtermaat | 46mm |