Sony A6100a Body + E 18-200mm f/3.5-6.3 OSS LE II











€ 1304,-€ 1244,- na acties
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
In deze set
- 1x Sony A6100a Body
- € 749,00
- 1x Sony E 18-200mm f/3.5-6.3 OSS LE II
- € 609,00
- Subtotaal:
- € 1358,-
- Combinatie korting:
- - € 54,-
- Prijs:
- € 1304,-
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Sony Zomer Kassakorting
Koop nu de Sony A6100a Body en ontvang € 60,- kassakorting.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/04/26 t/m 02/08/26
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony E 18-200mm f/3.5-6.3 OSS LE II en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 62mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/05 t/m 31/08
Product informatie
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| SKU | ILCE6100AB.CEC+SEL18200LE.AE |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Waterdicht | |
| Schokbestendig | |
| Camera Type | Sony a6100 |
| Lens type | Sony E 18-200mm f/3.5-6.3 OSS LE II |
| Processor | BIONZ X |
| Aantal Processoren | 1 |
| RAW | |
| Zelfontspanner | 2 of 10s |
| Inclusief Objectief | |
| Objectief Aansluiting | Sony E |
| Sensor | APS-C |
| Sensor Technologie | CMOS |
| Sensor Afmeting | 23.5 x 15.6mm |
| Beeld Ratio | 3:02 |
| Crop Factor | 1.5x |
| Resolutie in pixels | 6000 x 4000 pixels |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 100-32000, Auto ISO |
| Beeldstabilisatie | |
| Beelden per Seconde | 11 |
| Aantal Megapixels | 24.3 megapixels |
| Automatische Sensor Reiniging |
| Auto Focus | |
| Auto Focus Punten | 425 |
| Auto Focus hulplicht | |
| Zones belichtingsmeter | 1200 |
| Kortste Sluitertijd | 1/4000s |
| Langste Sluitertijd | 30s |
| Bulb optie | |
| X-Sync snelheid | 1/160s |
| belichting-witbalans-instel | Aangepast, Auto, Bewolkt, Daglicht, Flits, Fluor (daglicht), Fluor (koel wit), Fluor (warm wit), Gloeiend, Kleurtemperatuur, Kleurtemperatuur filter, Onderwater, Schaduw |
| belichting-witbalans-bracket | ja |
| Belichtings Compensatie | #ERROR! |
| Belichtings Meting | centrum gewogen en spotmeting, Meting over meerdere segmenten |
| Bracketing (AEB) | 5 of 9 opnamen, 3 |
| Viewfinder | Elektronisch |
| Zichtbare informatie | alle info weergeven, geen info weergeven, Grafische display, histogram |
| Viewfinder Vergroting | 1.07x |
| Viewfinder Beeldveld | 100% |
| Dioptrisch correctie bereik | -4 tot +3 |
| Display | TFT LCD |
| Display Formaat | 3.0 inch |
| Live View | |
| Display Resolutie | 921600 pixels |
| Display Type | Kantelbaar |
| Touchscreen |
| Interne flitser | |
| Richtgetal Interne Flitser | 6 |
| Flits technologie | TTL |
| aansluiting-flitserdraadloos | ja |
| Flits opties | Auto, Draadloos, Hi-Speed Sync, Invul, Rear sync, Rode-ogen-reductie, Slow Sync, Uit |
| Rode ogen functie | |
| Hot Shoe |
| Video Resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Video compressie methode | MPEG-4 AVC / H.264 |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 100, 24fps, 24fps - Full HD: 120, 25, UHD/4K: 30, 30, 50, 60 |
| Video Formaten | MP4 |
| UHD / 4k | |
| Full HD |
| Microfoon | Intern stereo |
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| Wifi | |
| Bluetooth | |
| USB | |
| GPS | |
| aansluiting-externe-mic-type | 3.5mm |
| aansluiting-externemicrofoon | ja |
| Accu Type | NP-FW50 |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Aantal foto's met originele accu | ca. 420 foto's |
| Accu Lader | Sony AC-UUE12 |
| Vermogen Accu | 1080mAh |
| Geheugenkaart Type | Secure Digital ( SD ) |
| Aantal geheugenkaart ingangen | 1 |