Sony ZV-E10 II + 16-50mm + E 55-210mm f/4.5-6.3 – Zwart








€ 1313,-€ 1113,- na acties
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
In deze set
- 1x Sony E 55-210mm f/4.5-6.3 - Zwart
- € 269,00
- 1x Sony ZV-E10 II + 16-50mm
- € 1099,00
- Subtotaal:
- € 1368,-
- Combinatie korting:
- - € 55,-
- Prijs:
- € 1313,-
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Sony Choice of Creator
Koop nu de Sony ZV-E10 II + 16-50mm + E 55-210mm f/4.5-6.3 - Zwart en ontvang € 200,- kassakorting.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/04/26 t/m 31/03/27
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony ZV-E10 II + 16-50mm en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 40.5mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/05 t/m 31/08
Product informatie
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| SKU | ZVE10M2KB.CEC+SEL55210B.AE |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Waterdicht | |
| Schokbestendig | |
| Camera Type | Sony ZV-E10 II |
| Lens type | Sony SEL 55-210mm f/4.5-6.3, Sony SEL 16-50mm f/3.5-5.6 OSS II |
| Processor | BIONZ X |
| RAW | |
| Zelfontspanner | ja |
| Inclusief Objectief | |
| Objectief Aansluiting | Sony E |
| Sensor | APS-C |
| Sensor Afmeting | 23.5 x 15.7mm |
| Beeld Ratio | 3:02 |
| Crop Factor | 1.5 x |
| Resolutie in pixels | 6000 x 4000 pixels |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 100 - 32000, Auto ISO |
| Beeldstabilisatie | |
| Beelden per Seconde | 11 |
| Aantal Megapixels | 24.3 megapixel |
| Automatische Sensor Reiniging |
| Auto Focus | |
| Auto Focus Punten | 425 |
| Auto Focus hulplicht | |
| Zones belichtingsmeter | 1200 |
| Kortste Sluitertijd | 1/4000s |
| Langste Sluitertijd | 30s |
| Bulb optie | |
| X-Sync snelheid | 1/160s |
| belichting-witbalans-instel | Auto, Cloudy, Color Temperature (2500K to 9900K) & color filter/Custom, Daylight, Flash, Fluorescent, Incandescent, Shade, Underwater |
| Belichtings Compensatie | +/- 5 EV in 1/2 of 1/3 stappen |
| Belichtings Meting | centrum gewogen, gemiddelde volledige scherm, hightlight, Multi-segment, Spotmeting |
| Bracketing (AEB) | 3 of 5 opnamen |
| Handmatige Belichting | |
| Diafragma Prioriteit | |
| Sluitertijd Prioriteit |
| Display | TFT LCD |
| Display Formaat | 3.0 inch |
| Live View | |
| Display Resolutie | 921600 pixels |
| Display Type | Kantelbaar |
| Touchscreen |
| Interne flitser | |
| Flits technologie | TTL |
| aansluiting-flitserdraadloos | ja |
| Flits opties | Autoflits, Draadloze aansturing, Flitser uit, Hi-Speed Sync, Rear sync, Slow Sync, Vul-flits |
| Hot Shoe |
| Video Resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Video compressie methode | XAVC S, MPEG-4 AVC / H.264 |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 100, 24, 25, 30fps - Full HD: 24, 4K UHD: 24, 120fps, 30, 50, 60 |
| Video Formaten | XAVC S |
| UHD / 4k | |
| Full HD |
| Microfoon | Intern stereo |
| Hoofdtelefoon |
| Brandpuntafstand | 55-210mm |
| Maximale Diafragma | f/4.5-6.3 |
| Minimale Scherpstel afstand | 100cm |
| Constructie | 9/13 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 210 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 55 |
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| Wifi | |
| Bluetooth | |
| USB | |
| aansluiting-externe-mic-type | 3.5mm |
| aansluiting-externemicrofoon | ja |
| NFC |
| Accu Type | NP-FW50 |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Aantal foto's met originele accu | ca. 440 foto's |
| Vermogen Accu | 1020mAh |
| Geheugenkaart Type | Secure Digital ( SD ) |
| Filtermaat | 49mm |