Sony A9 II Body
5 jaar garantie






5 jaar garantie
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Product informatie
De α9 II beschikt over verbeteringen die voldoen aan de eisen van professionele workflows: met uitstekende bedieningsfuncties en netwerkverbindingen voor betere ondersteuning onderweg, robuustheid en betrouwbaarheid en ongeëvenaarde snelheid. Belangrijkste kenmerken • Full-frame, meerlaagse CMOS-sensor met geïntegreerd geheugen • BIONZ X-hogesnelheidsprocessor • Compromisloze beeldkwaliteit • Neem op zonder black-outs met Quad-VGA OLED Tru-Finder TM • Ongelooflijk snelle burst-opnamen • AF/AE-berekening tot 60 keer per seconde20 • Anti-vervormingssluiter met hoge snelheid van 1/32.000 sec. • Anti-flikkersysteem • Stille opname • 4D FOCUS: Uitstekende autofocusdekking, snelheid en trackingstabiliteit • Realtime volgen Leveringsomvang 1x batterij NP-FZ100 1x batterijlader BC-QZ1 1x schouderband 1x behuizingsdop 1x accessoire schoendop 1x oculairdop 1x USB Type-C-kabelApparatuur inruilen
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
Specificaties
| EAN | 4548736108325 |
| SKU | ILCE9M2B.CEC |
Algemeen
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Waterdicht | |
| Schokbestendig | |
| Camera Type | Sony A9 II |
Camera
| Processor | BIONZ X |
| Aantal Processoren | 1 |
| RAW | |
| Zelfontspanner | 2s, 5s. 10s |
| Inclusief Objectief | |
| Objectief Aansluiting | Sony FE |
Sensor
| Sensor | Fullframe |
| Sensor Technologie | Exmor RS CMOS |
| Sensor Afmeting | 35.9 x 24mm |
| Beeld Ratio | 3:2 |
| Crop Factor | 1x |
| Resolutie in pixels | 5328 x 4000 pixels |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 100-51200, Auto ISO |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) uitbreidbaar | 50-204800 |
| Beeldstabilisatie | |
| Beelden per Seconde | 20 |
| Beelden Per Seconde (elektronische sluiter) | 20 |
| Beelden Per Seconde (mechanische sluiter) | 10 |
| Witbalans Bracketing | |
| Aantal Megapixels | 24.2 megapixels |
| Automatische Sensor Reiniging |
Belichting
| Auto Focus | |
| Auto Focus Punten | 693 |
| Auto Focus hulplicht | |
| Zones belichtingsmeter | 1200 |
| Kortste Sluitertijd | 1/32000s |
| Langste Sluitertijd | 30s |
| Bulb optie | |
| X-Sync snelheid | 1/250s |
| belichting-witbalans-instel | Aangepast, Auto, Bewolkt, Daglicht, Flits, Fluor (daglicht), Fluor (koel wit), Fluor (warm wit), Gloeiend, Kleurtemperatuur, Kleurtemperatuur filter, Schaduw, Automatisch / Daglicht / Schaduw / Bewolkt / Gloeilampen / Tl-lichtWit warm, Daglicht/ Flits / Onderwater / Kleurtemperatuur2500 tot 9.900.000en kleurenfilterG7 tot M7 (57 stap, Wit koel, Wit overdag |
| belichting-witbalans-bracket | ja |
| Belichtings Meting | centrum gewogen, Multi-segment, spot, gehele scherm gemiddelde, hooglichten, spot groot, spot standaard |
| Bracketing (AEB) | 3 opnamen, 5 opnamen, 9 opnamen |
| Diafragma Prioriteit | |
| Sluitertijd Prioriteit | |
| Witbalans Bracketing |
Viewfinder
| Viewfinder | Elektronisch |
| Viewfinder Vergroting | 0.78x |
| Viewfinder Beeldveld | 100% |
| Dioptrisch correctie bereik | -4 tot +3 |
Display
| Display | TFT LCD |
| Display Formaat | 3.0 inch |
| Live View | |
| Display Resolutie | 1440000 pixels |
| Display Type | Kantelbaar |
| Touchscreen |
Flitser
| Interne flitser | |
| Flits technologie | S-TTL |
| Hot Shoe |
Video
| Video Resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Video compressie methode | AVCHD, H.264, MPEG-4 |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 100 M), 17 M, 1920 x 1080 (50i, 24 M, 3840 x 2160 (25p, 60 M), AVCHD: 1920 x 1080 (50i, FH), FX), XAVC S 4K: 3840 x 2160 (25p |
| Video Formaten | XAVC S, AVCHD 2.0 |
| UHD / 4k | |
| 4k max fps | 30 |
| Full HD | |
| Full HD max fps | 60 |
Microfoon
| Microfoon | Intern stereo |
| Aansluiting Externe Microfoon | |
| Type aansluiting voor externe microfoon | 3.5mm |
| Hoofdtelefoon |
Aansluiting
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| Wifi | |
| Bluetooth | |
| USB | |
| Ethernet | |
| GPS | |
| aansluiting-externe-mic-type | 3.5mm |
| aansluiting-externemicrofoon | ja |
Accu
| Accu Type | NP-FZ100 |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Aantal foto's met originele accu | ca. 690 foto's |
| Accu Lader | BC-QZ1 |
Opslag
| Geheugenkaart Type | Secure Digital ( SD ) |
| Aantal geheugenkaart ingangen | 2 |
| SD kaart aansluiting | UHS-I, UHS-II |
| SDHC | |
| SDXC |