Sony A1 Body
€ 5999,-
Tijdelijk uitverkocht
Levertijd onbekend
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Het doel van α is om creatieve mensen te helpen hun ideeën te implementeren. Met de α1 is dit meer mogelijk dan ooit tevoren.
Hoogtepunten:
• Meerlaagse CMOS-beeldsensor van volledig formaat met 50,1 MP en tot ISO 32.000, ca. Dynamisch bereik van 15 stops
• 5 niveaus van beeldstabilisatie (compensatie-effect gebaseerd op CIPA-standaard)
• Continu-opnamen met 30 beelden per seconde zonder black-out
• Verbeterde fasedetectie-AF met 759 AF-punten (92% velddekking) en met op AI gebaseerde verbeterde realtime tracking
• 425 AF-punten voor contrastdetectie, AF met realtime oogdetectie (mensen, dieren, vogels) en geoptimaliseerde algoritmen voor betere AF-tracking
• 8K 30p XAVC HS-opnamen met 8,6K oversampling, 4K 120p en S-Cinetone
• Verbeterde elektronische zoeker met hoge resolutie (9,44 mil.) met het breedste gezichtsveld in zijn klasse
• ISO-gevoeligheid (aanbevolen belichtingsindex, REI):
Foto’s: ISO 100-32000 (ISO-waarden van ISO 50 tot ISO 102400 in het uitgebreide ISO-bereik), AUTO (ISO 100-12800, vrij te kiezen onder- of bovengrens)
Video’s: komt overeen met ISO 100-32.000, AUTO (ISO 100-12.800, vrij selecteerbare onder- of bovengrens)
• Er zijn 10 creatieve looks beschikbaar als presets voor foto en video
• Diverse opnamemogelijkheden: HEIF: Hoge compressie en uitstekende beeldkwaliteit, verliesvrije compressie en “Light” JPEG
• Draaibaar 7,5 cm (3″) touchscreen
• Snelle, geïntegreerde WiFi-module (5 GHz-communicatie) en uitgebreide FTP-overdrachtsmogelijkheden van alle fabrikanten
• Multi-interface accessoireschoen, microfoonpoort (3,5 mm stereo mini-jack), multi-micro-USB-poort (USB 3.2 met USB Type-C-poort) en ondersteuning voor stroomtoevoer
• Nieuw menu, duurzame Z-batterij, grote HDMI-poort
• Verbeterde bescherming tegen stof en vocht
• 2 geheugenkaartsleuven voor SD (UHS-I/II)/CF-Express Type A
• Afmetingen: ca. 30cm. 129,8×96,9×80,8mm, gewicht ca. 737 gr
De α1 biedt een hoge resolutie en hoge snelheden.
Het snel lezen van gegevens door de 50,1 MP-sensor maakt continu-opnamen tot 30 fps mogelijk zonder black-out met AF- en AE-tracking met elektronische sluiter. Perfect voor alle situaties waarin fracties van seconden tellen.
De α1 beschikt over een herziene systeemarchitectuur met sterk verbeterde verwerkingsprestaties – van beeldopname tot en met alle signaalverwerkingsfasen. De verwerkingslatentie wordt geminimaliseerd, terwijl de beeldverwerkingsprestaties dramatisch worden verhoogd voor een uitzonderlijke beeldkwaliteit.
Gebruikersinterface, netwerk- en bestandsbeheer zijn zo verwerkt dat de besturing snel en stressvrij reageert, ongeacht de in realtime te verwerken belasting.
Black-outvrije opname zonder onderbrekingen
Door de verduisteringsvrije weergave van het onderwerp kunt u snel reageren als dat nodig is. De elektronische zoeker (met 9,44 miljoen pixels) is bijgewerkt met 240 fps om de latentie tijdens continu-opnamen te minimaliseren.
Stille, trillingsvrije trekker
De stille elektronische ontspanknop is ideaal voor het fotograferen van sport en andere onderwerpen waarbij geen ruis nodig is. Trillingsvrije werking draagt bij aan een hoge beeldkwaliteit.
De BIONZ XRTM-processor met grote buffer bereikt ongeveer 1,5 keer minder vervorming dan de α9 II.
Flikkervrije elektronische en mechanische sluiters
Flikkervrij fotograferen onder tl-/kunstlicht met alle voordelen van de elektronische sluiter.
Bij deze α-camera is flitssynchronisatie van de elektronische sluiter mogelijk dankzij de hoge uitleessnelheid van de meerlaagse CMOS-sensor. Alle voordelen van de elektronische sluiter zijn beschikbaar tot 1/200 s.
Als je nog meer snelheid nodig hebt, maakt een nieuw mechanisch sluitersysteem flitssynchronisatie tot 1/400s (1/500s APS-C) mogelijk. Dit maakt het nog eenvoudiger om snelle bewegingen vast te leggen en nieuwe creatieve mogelijkheden te benutten.
Volledige pixelweergave zonder binning voor 4K met hoge resolutie
Volledig scherm en Super 35 zijn beschikbaar voor 4K-video-opnames. Door de volledige pixeluitlezing zonder pixelbinning in de Super 35-modus (circa APS-C 16:9) kunnen 2,3 keer meer gegevens worden verwerkt dan nodig is voor 4K-video’s.
Hierdoor ontstaan gedetailleerde 4K-beelden met een hoge resolutie en minder moiré-effecten en beeldfouten. Voor de volgende opnames kunnen bitsnelheden tot 600 Mbit/s worden gebruikt: 4K XAVC HS, XAVC S en XAVC S-I.
S-Cinetone voor expressieve bioscoopoptiek
De α1 is voorzien van S-Cinetone, dezelfde kleurenmatrix die de populaire kleuren en huidtinten van de FX9 en FX6 produceert. Gebaseerd op de technologie die is ontwikkeld voor Cinema Line-camera’s zoals de VENICE, levert S-Cinetone natuurlijke middentonen die essentieel zijn voor een gezond ogende huidtint, evenals zachte kleuren en prachtige highlights.
S-Cinetone is het antwoord op de groeiende behoefte aan meer diepgang.
Apparatuur inruilen
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
Apparatuur inruilen| EAN | 4548736130708 |
| SKU | ILCE1B.CEC |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Waterdicht | |
| Schokbestendig | |
| Camera Type | Sony A1 |
| Processor | BIONZ X |
| Aantal Processoren | 1 |
| RAW | |
| Zelfontspanner | 2s, 5s. 10s |
| Inclusief Objectief | |
| Objectief Aansluiting | Sony FE |
| Sensor | Fullframe |
| Sensor Technologie | Exmor RS CMOS |
| Sensor Afmeting | 35.9 x 24mm |
| Beeld Ratio | 3:2 |
| Crop Factor | 1x |
| Resolutie in pixels | 8640 x 5760 pixels |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 100-32000, Auto ISO |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) uitbreidbaar | 50-102400 |
| Beeldstabilisatie | |
| Beelden per Seconde | 30 |
| Beelden Per Seconde (elektronische sluiter) | 30 |
| Beelden Per Seconde (mechanische sluiter) | 10 |
| Witbalans Bracketing | |
| Aantal Megapixels | 50.1 megapixels |
| Automatische Sensor Reiniging |
| Auto Focus | |
| Auto Focus Punten | 759 |
| Auto Focus hulplicht | |
| Zones belichtingsmeter | 1200 |
| Kortste Sluitertijd | 1/32000s |
| Langste Sluitertijd | 30s |
| Bulb optie | |
| X-Sync snelheid | 1/400s |
| belichting-witbalans-instel | Automatisch / Daglicht / Schaduw / Bewolkt / Gloeilampen / Tl-licht / Flits / Onderwater / Kleurtemperatuur (2500 tot 9.900.000) en kleurenfilter / Aangepast |
| Belichtings Meting | centrum gewogen, highlight, Meting over meerdere segmenten, spot, spot standaard/groot, Volledig schermgem. |
| Bracketing (AEB) | 3 opnamen, 5 opnamen, 9 opnamen |
| Diafragma Prioriteit | |
| Sluitertijd Prioriteit | |
| Witbalans Bracketing |
| Viewfinder | Elektronisch |
| Viewfinder Vergroting | 0.90x |
| Viewfinder Beeldveld | 100% |
| Dioptrisch correctie bereik | -4 tot +3 |
| Display | TFT LCD |
| Display Formaat | 3.0 inch |
| Live View | |
| Display Resolutie | 1440000 pixels |
| Display Type | Kantelbaar |
| Touchscreen |
| Interne flitser | |
| Flits technologie | S-TTL |
| Flits opties | Draadloos, Automatische flits, Flitssynchronisatie met achterste gordijn, Hoge-snelheidsynchronisatie, Invulflits, Langzame synchronisatie, Rode-ogenreductie (in of uit te schakelen), Zonder flitser |
| Hot Shoe |
| Video Resolutie | 7680 x 4320 pixels |
| Video compressie methode | H.265, XAVC S, H.264, XAVC HS |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 100, 120fps - Full HD: 24, 25, 120fps, 30, 30fps - UHD/4K: 24, 50, 60, 8K: 24 |
| Video Formaten | XAVC HS, XAVC S |
| UHD / 4k | |
| 4k max fps | 120 |
| Full HD | |
| Full HD max fps | 120 |
| Microfoon | Intern stereo |
| Aansluiting Externe Microfoon | |
| Type aansluiting voor externe microfoon | 3.5mm |
| Hoofdtelefoon |
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| Wifi | |
| Bluetooth | |
| USB | |
| Ethernet | |
| GPS | |
| aansluiting-externe-mic-type | 3.5mm |
| aansluiting-externemicrofoon | ja |
| NFC |
| Accu Type | NP-FZ100 |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Aantal foto's met originele accu | ca. 530 foto's |
| Accu Lader | BC-QZ1 |
| Geheugenkaart Type | CFexpress Type A, Secure Digital ( SD ) |
| Aantal geheugenkaart ingangen | 2 |
| SD kaart aansluiting | UHS-I, UHS-II |
| SDHC | |
| SDXC |






