Panasonic Lumix DMC FZ2000
5 jaar garantie

Nu met gratis
Goldmember Service Pas
t.w.v.
€ 250,-
Vervangen
De Panasonic Lumix DMC FZ2000 komt niet meer terug en is inmiddels vervangen door de Panasonic Lumix DC TZ99 - Zwart
Nieuwe product bekijken5 jaar garantie
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Product informatie
Panasonic LUMIX DMC-FZ2000
De Panasonic LUMIX DMC-FZ2000 is een compactcamera die vanwege zijn hoogwaardige foto- en videografische prestaties geschikt is voor zowel semi-professionele videomakers als veeleisende fotografen. De camera heeft een 20x optische Leica DC Vario-Elmarit zoomlens met 20,1 megapixel 1.0" MOS sensor en bovendien de mogelijk voor video-opname in ongekende 4K kwaliteit. De lens is voorzien van een interne zoomstructuur voor soepele en stabiele zoom en onderdrukt beeldverschuiving met 80% ten opzichte van de FZ1000. Door middel van een galvanometer-aandrijving voor het diafragma worden plotselinge veranderingen in de helderheid nauwkeurig gevolgd, wat een snelle en naadloze diafragmaregeling tijdens het zoomen mogelijk maakt.Kenmerken van de Panasonic LUMIX DMC-FZ2000:
- 20,1 megapixel 1.0" MOS sensor
- Leica DC Vario-Elmarit met 20x optische zoom
- 4K video's en 4K Photo functie
- Diafragma: F/2.8-4.5
- ISO: 12800 (25600 uitbreidbaar)
- Brandpuntafstand: 8.8-176mm
- Lensconstructie: 16 elementen / 11 groepen
- OLED Live View Finder
- Kantel- en draaibaar touchscreen
Meegeleverd met de Panasonic LUMIX DMC-FZ2000:
- Batterijset
- Batterijoplader
- USB-kabel
- Lenskap
- Lensdop
- Lensdopriem
- Flitsschoenkapje
- Schouderriem
Apparatuur inruilen
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
Specificaties
| EAN | 5025232854639 |
| SKU | 100016 |
Algemeen
| Merk | Panasonic |
| Kleur | Zwart |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Waterdicht | |
| Schokbestendig | |
| Camera Type | Panasonic Lumix DMC FZ2000 |
Camera
| Processor | Venus Engine |
| Aantal Processoren | 1 |
| RAW | |
| Zelfontspanner | 2 of 10s |
Sensor
| Sensor | 1 inch |
| Sensor Technologie | MOS |
| Sensor Afmeting | 13.2mm x 8mm |
| Crop Factor | 2.7x |
| Resolutie in pixels | 4684 x 3684 pixels |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 80-25600, Auto ISO |
| Beeldstabilisatie | |
| Beelden per Seconde | 30 |
| Aantal Megapixels | 20.1 megapixels |
Belichting
| Auto Focus | |
| Auto Focus Punten | 49 |
| Kortste Sluitertijd | 1/16000s elektronisch, 1/4000s mechanisch |
| Langste Sluitertijd | 60s |
| Belichtings Compensatie | +/-5 EV in 1/3 stappen |
| Belichtings Meting | Multi, centrum gewogen, spot |
| Handmatige Belichting | |
| Diafragma Prioriteit | |
| Sluitertijd Prioriteit |
Viewfinder
| Viewfinder | Elektronisch |
Display
| Display | TFT LCD |
| Display Formaat | 3.0 inch |
| Display Resolutie | 1040000 pixels |
| Display Type | Kantelbaar |
| Touchscreen |
Flitser
| Interne flitser | |
| Rode ogen functie | |
| Hot Shoe |
Video
| Video Resolutie | 4096 x 2160 pixels |
| Video compressie methode | AVCHD, MPEG-4 |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 60fps |
| Video Formaten | MOV, MP4 |
| UHD / 4k | |
| Full HD |
Microfoon
| Microfoon | Intern stereo |
| Aansluiting Externe Microfoon | |
| Type aansluiting voor externe microfoon | 3.5mm |
Objectief
| Optische Zoom | 20x |
| Digitale Zoom | 2x |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 26-520mm |
| Brandpuntafstand | 8.8-176mm |
| Maximale Diafragma | f/2.8 |
| Minimale Scherpstel afstand | 3 centimeter |
| Maximale Brandpuntsafstand | 176 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 8.8 |
| Objectief type | Zoom |
Aansluiting
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| Wifi | |
| USB | |
| GPS |
Accu
| Accu Type | DMW-BLC12 |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Aantal foto's met originele accu | ca. 350 foto's |
| Vermogen Accu | 1200mAh |
Opslag
| Geheugenkaart Type | Secure Digital ( SD ) |
| Aantal geheugenkaart ingangen | 1 |
| SDHC | |
| SDXC |