Leica Trinovid 8×20 BCA

€ 535,-
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Product informatie
Beste oplossend vermogen en klein formaat, geschikt voor elk soort gebruik. Dit Trinovid 8×20 BCA-model is de meest veelzijdige van alle compacte verrekijkers. De hoogwaardige optiek biedt een groot oplossend vermogen in een klein formaat, waardoor het de perfecte metgezel is voor diverse gelegenheden. Gebouwd voor uitstekende kleurgetrouwheid en weergave met hoog contrast. Leica’s innovatieve High Durability Coating® (HDC®) is een slijtvaste en transmissieverbeterende multi-coating, die superieure lichttransmissie en uitstekende kleurgetrouwheid garandeert. Geïnspireerd door de krachtige Trinovid-serie, is deze compacte verrekijker de perfecte metgezel, waar u ook heen gaat. De robuuste, waterbestendige constructie en het lage gewicht maken hem ideaal voor buitenactiviteiten.
Sinds de introductie in 1983 en tot op de dag van vandaag heeft de Trinovid 8 x 20 BCA herhaaldelijk prijzen gewonnen voor uitmuntendheid. Het is de klassieke compacte verrekijker, en zijn robuuste constructie maakt hem betrouwbaar en functioneel. Eersteklas optiek en Leica’s innovatieve HDC® multi-coating zorgen voor absolute kleurgetrouwheid en hoog contrast, zelfs onder moeilijke omstandigheden. De Trinovid 8×20 BCA heeft een vergrotingsfactor van 8x.
| EAN | 4022243403420 |
| SKU | 40342 |
| Merk | Leica |
| Kleur | Zwart |
| Waterdicht | |
| Product Type | Leica Trinovid BCA |
| Minimale Scherpstel afstand | 3 meter |
| Vergroting | 8x |
| Objectiefdiameter | 20mm |
| Beeldveld op 1000m | 113 meter |
| Relatieve helderheid | 6.3 |
| Uittredepupil | 2.5mm |
| Oogafstand | 14mm |
| Aanpassing pupilafstand | 32-74mm |
| Gas vulling | |
| Lens coating | Multi Coated (MC) |
| Prisma coating | Phase, Highlux-System HLS, P40 |
| Prisma | Roof prisma |
| Schemerindex | 12.6 |