GPO Rangeguide 2800 8×50



€ 1479,-
Of betaal in 3 delen van € 493,-, zonder rente.
Persoonlijk advies
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Product informatie
De 2800 Laser Rangefinder verrekijker representeert de hoogste design, functie en performance voorzien van uitstekende light-transmission, edge-to-edge sharpness, close focus en briljante kleur reproductie. Als je puur naar design kijkt, bestaat de Rangeguide 2800 een uniek en elegant ontwerp terwijl de magnesium behuizing volledige stevigheid biedt met een minimaal gewicht. Om de top klasse kenmerken helemaal uit te werken, is er een Laser Rangefinder Engine bijgevoegd met een range capaciteit van 2800 meter, en een hoekgraad en temperatuur meter. De GPO Laser Rangefinder biedt een perfect hoogwaardig observation optic op een onverslaanbare prijs-performance ratio. Kenmerken Waterbestendig Vergroting: 8x Field of View (FOV) m op 1000m: 115m Objectief diameter: 50mm Exit pupil: 6,3mm Oogafstand / Eye relief: 18mm Close focus: 3m Gewicht (excl batterij): 1050g Laser specification Laser respond time: 0,25sec Min Range: 3m Range Max (weerspiegelend doel): 2800m Range Max (boom): 1000m Range Max (hert): 700m Display specification Display: OLED Display kleur: Rood In de doos Handleiding Schoonmaak doekje Hard case + hard case draagriem Neopreen nek draagriem Objectief doppen Oculair doppen BatterijSpecificaties
| EAN | 4260527410805 |
| SKU | D206461 |
Algemeen
| Merk | GPO |
| Kleur | Zwart |
| Waterdicht | |
| Product Type | GPO Rangeguide 2800 |
Objectief
| Minimale Scherpstel afstand | 3 meter |
| Vergroting | 8x |
| Objectiefdiameter | 50mm |
| Beeldveld op 1000m | 115 meter |
| Uittredepupil | 6.3mm |
| Oogafstand | 18mm |
| Aanpassing pupilafstand | 58-76mm |
| Gas vulling | Stikstof |
| Prisma glas | Abbe-König |
| Lens glas | ED |
| Lens coating | Fully Multi Coated (FMC) |
| Prisma | Roof prisma |
Aansluiting
| Statief aansluiting | 1/4 |