Bushnell Prime 10×42


Of betaal in 3 delen van € 66,33, zonder rente.
Persoonlijk advies
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Product informatie
De Prime 10×42 black roof prism is voorzien van EXO Barrier Protection coating die moleculair hecht aan het glas, waardoor water, olie, stof en vuil worden afgestoten en krassen worden voorkomen. De Prime heeft een IPX7 waterdichte constructie en meerdere lagen anti reflecterende coating op alle lucht-op-glas oppervlakken zorgen voor heldere, contrastrijke beelden.
De Prime wordt geleverd inclusief: neckstrap, foam case en cleaning cloth.
Specificaties
| EAN | 29757002792 |
| SKU | BP1042B |
Algemeen
| Merk | Bushnell |
| Kleur | Zwart |
| Waterdicht | |
| Waterdicht tot | IPX7 |
| Product Type | Bushnell Prime |
Objectief
| Minimale Scherpstel afstand | 4 meter |
| Vergroting | 10x |
| Objectiefdiameter | 42mm |
| Beeldveld op 1000m | 102 meter |
| Uittredepupil | 4mm |
| Oogafstand | 19mm |
| Prisma glas | BAK-4 |
| Lens coating | Fully Multi Coated (FMC) |
| Prisma coating | |
| Prisma | Roof prisma |
Aansluiting
| Statief aansluiting | 1/4", |