Leofoto FA-09 Cold Shoe adapter met zwenkbare tilt kop














€ 51,99
Of betaal in 3 delen van € 17,33, zonder rente.
Persoonlijk advies
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Product informatie
Leofoto FA-09 Cold Shoe adapter met zwenkbare tilt kop
Met de FA-09 Cold Shoe adapter met zwenkbare tilt kop monteer je gemakkelijk een flitser op een statief met balhoofd of statiefzuil. Hij heeft een Arca-Swiss compatibele voet en een ¼-inch schroefgat aan de onderkant. Door de zwenkbare kop van de FA-09 adapter kun je de geplaatste accessoire vrij in alle richtingen roteren en met precisie te richten. De FA-09 adapter van Leofoto weegt slechts 83 gram en is gefreesd uit CNC vliegtuigaluminium.
Specificaties
| EAN | 6940828308176 |
| SKU | LF-FA-09 |
Algemeen
| Merk | Leofoto |
| Kleur | Grijs, Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Hoogte | 38mm |
| Breedte | 38mm |
| Lengte | 67mm |
| Product Type | Leofoto FA-09 |
| Gewicht | 83gram |