Product informatie
Leofoto VH-20 Monopod kop
De VH-20 Monopod kop is te plaatsen op elke statiefplaat met een diamater van 48mm en een 3/8-inch schroefdraadaansluiting. Het maximale gewicht dat deze monopod kop kan dragen is 12 kilo. De VH-20 weegt 436 gram en is gefreesd uit CNC vliegtuigaluminium. De kop kan 360 graden horizontaal om zijn as draaien en verticaal kan hij 180 graden draaien. Op de VH-20 kan elke Arca-swiss compatible snelkoppelingsplaat worden geplaatst.
Specificaties
| EAN | 6940828354692 |
| SKU | LF-VH-20 |
Algemeen
| Merk | Leofoto |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Gewicht | 436gram |
| Kop Baldiameter | 20mm |
| Kop Basis Diameter | 48 |
| Kop Draagcapaciteit | 12kg |
| Kop Hoogte | 102mm |








