Product informatie
Leofoto FA-06 Cold shoe adapter met pan- en tiltkop
De Leofoto FA-06 maakt onderdeel uit van de Flash Adapter collectie [FA] van Leofoto. Uniek aan deze Flash Adapter is de combinatie van een Cold shoe voet met een pan- en tiltkop. De kop kun je in elke hoek vastzetten met de bijgeleverde inbussleutel. Met het ¼-inch schroefdraad kun je op de FA-06 op een camera-accessoire bevestigen. De voet heeft een ¼-inch schroefgat om de FA-06 te kunnen plaatsen op een mini balhoofd of een tafelstatief zoals de Leofoto MT-03. De Cold shoe adapter weegt slechts 34 gram en is gefreesd uit CNC vliegtuigaluminium.
Specificaties
| EAN | 6940828363298 |
| SKU | LF-FA-06 |
Algemeen
| Merk | Leofoto |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Hoogte | 18mm |
| Breedte | 27mm |
| Lengte | 42mm |
| Gewicht | 34gram |









