Leofoto DA-2 Kabelklem voor Arca Swiss L-plates









€ 41,99
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Leofoto DA-2 Kabelklem voor Arca Swiss L-plates
De Leofoto DA-2 kabelklem voor L-Plate zorgt dat de kabels die op je camera zijn aangesloten in elke omstandigheid goed blijven aangesloten. De DA-2 heeft aan één kant een Arca-Swiss klem waarmee je hem vastklemt aan bijvoorbeeld de zijkant van de L-plate. Met de grijze draaiknop kun je de breedte van de Arca Swiss klem instellen. De andere kant van de DA-2 is een Arca-Swiss compatibele voet, die je op bijvoorbeeld een balhoofd of videokop plaatst. Door de kabels van de camera in de DA-2 kabelklem te plaatsen, blijven de kabels ook beter geordend op hun plek zitten. De klem heeft ruimte voor 3 kabels met een standaard dikte. Door de slimme uitsparingen en het gebruik van CNC vliegtuigaluminium weegt de DA-02 kabelklem slechts 80 gram.
| EAN | 6940828312746 |
| SKU | LF-DA-2 |
| Merk | Leofoto |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Hoogte | 71mm |
| Breedte | 53mm |
| Lengte | 70mm |
| Gewicht | 80gram |