Tamron 70-180mm f/2.8 Di III VXD voor Sony FE











- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Tamron 70-180mm f/2.8 Di III VXD voor Sony E-mount
De 70-180 mm F/2.8 Di III VXD (model A056) is een lichtsterk telezoom-objectief voor spiegelloze full-frame-camera’s met Sony E-Mount. Zijn opvallendste kenmerken zijn de hoge beeldkwaliteit, open diafragma van F/2.8 en zijn handzame behuizing. Met een lengte van slechts 149 mm (bij 70 mm) en een gewicht van slechts 810 g is dit objectief het lichtste en compactste objectief in zijn klasse. Meerdere speciale optische lenzen zorgen voor een uitstekende beeldprestatie van het centrum tot aan de beeldranden.
De automatische scherpstelling gebeurt met de door Tamron onlangs ontwikkelde VXD-autofocus (Voice-coil eXtreme-torque Drive). De korte instelafstand van 85cm opent bovendien nieuwe fotografische uitdrukkingsmogelijkheden voor de gebruiker. Een bijzonderheid van de 70-180 mm F/2.8 is de mogelijkheid om een onderwerp, bij 70 mm, met handmatige scherpstelling vanaf een kleine afstand van slechts 0,27 mm te kunnen vastleggen. Met dit lichte telezoom-objectief kunt u in elke situatie dicht bij het object komen. En dat wordt daarbij beloond met een perfecte opname!
Compact en krachtigBrandpuntsafstand:
Laag gewicht en gebruiksvriendelijk – met deze telezoom wilt u graag fotograferen De 70-180 mm F/2.8 Di III VXD (model A056) is een lichtsterk telezoom-objectief voor spiegelloze full-frame-camera’s met Sony E-Mount. Zijn opvallendste kenmerken zijn de hoge beeldkwaliteit, open diafragma van F/2.8 en zijn handzame behuizing. Met een lengte van slechts 149 mm (bij 70 mm) en een gewicht van slechts 810 g is dit objectief het lichtste en compactste objectief in zijn klasse1. Meerdere speciale optische lenzen zorgen voor een uitstekende beeldprestatie van het centrum tot aan de beeldranden.
De automatische scherpstelling gebeurt met de door Tamron onlangs ontwikkelde VXD-autofocus (Voice-coil eXtreme-torque Drive). De korte instelafstand van 85cm opent bovendien nieuwe fotografische uitdrukkingsmogelijkheden voor de gebruiker. Een bijzonderheid van de 70-180 mm F/2.8 is de mogelijkheid om een onderwerp, bij 70 mm, met handmatige scherpstelling vanaf een kleine afstand van slechts 0,27 mm2 te kunnen vastleggen. Met dit lichte telezoom-objectief kunt u in elke situatie dicht bij het object komen. En dat wordt daarbij beloond met een perfecte opname!
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4960371006680 |
| SKU | 7970185 |
| Merk | Tamron |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Tamron 70-180mm f/2.8 Di III VXD |
| Objectief Aansluiting | Sony E, Sony FE |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 70-180mm |
| Brandpuntafstand | 70-180mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 9 |
| Maximale Diafragma | f/2.8 |
| Minimale Scherpstel afstand | 27 centimeter |
| Constructie | 14/19 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 180 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 70 |
| Lens Category | zoom |
| Objectief type | Tele |
| Filtermaat | 67mm |