Tamron 35-150mm f/2.8-4 Di VC OSD voor Nikon FX
5 jaar garantie



5 jaar garantie
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Product informatie
Tamron 2,8-4,0 / 35-150 mm Di VC OSD Nikon FX De Full-Frame Tamron 35-150mm F/2.8-4 Di VC OSD vormt samen met de Tamron 17-35mm de perfecte combinatie voor bijna al je fotografische uitdagingen. Van groothoek, tot portret, macro en natuur zorgt deze hoogwaardige en lichtsterke Tamron zoom door zijn compacte formaat, gewicht en universele mogelijkheden dat dit objectief overal inzetbaar is voor een professioneel resultaat.Apparatuur inruilen
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
Specificaties
| EAN | 4960371006604 |
| SKU | 7935154 |
Algemeen
| Merk | Tamron |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Tamron 35-150mm f/2.8-4 Di VC OSD |
Camera
| Objectief Aansluiting | Nikon F (FX) |
Sensor
| Beeldstabilisatie |
Objectief
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 35-150mm |
| Brandpuntafstand | 35-150mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 9 |
| Maximale Diafragma | f/2.8 |
| Minimale Scherpstel afstand | 45 centimeter |
| Scherpstelling | Automatisch en handmatig |
| Constructie | 14/19 (groepen/elementen) |
| Lens glas | LD |
| Lens coating | BBAR coating, Fluorcoating |
| Maximale Brandpuntsafstand | 150 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 35 |
| Lens Category | zoom |
| Objectief type | Tele |
Filter
| Filtermaat | 77mm |