Sony FE 100mm f/2.8 SFT GM OSS



- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Sony Welcome to Alpha Cashback
Koop nu de Sony FE 100mm f/2.8 SFT GM OSS in combinatie met een actie product en ontvang € 100,- terug van Sony.
Deze actie kan geclaimd worden op de website van Sony
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/01/26 t/m 30/06/26
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4548736054837 |
| SKU | SEL100F28GM.SYH |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sony FE 100mm f/2.8 SFT GM OSS |
| Objectief Aansluiting | Sony FE |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpuntafstand | 100mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Maximale Diafragma | f/2.8 |
| Minimale Scherpstel afstand | 85cm |
| Constructie | 10/13 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 100 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 100 |
| Filtermaat | 72mm |