Sony FE 100-400mm f/4.5-5.6 GM OSS
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Sony Zomer Cashback
Registreer nu de Sony FE 100-400mm f/4.5-5.6 GM OSS op de website van Sony en ontvang € 100,- terug van Sony.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/04/2626 t/m 31/07/2626
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony FE 100-400mm f/4.5-5.6 GM OSS en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 77mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/01 t/m 30/04
Sony Welcome to Alpha Cashback
Koop nu de Sony FE 100-400mm f/4.5-5.6 GM OSS in combinatie met een actie product en ontvang € 100,- terug van Sony.
Deze actie kan geclaimd worden op de website van Sony
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/01/2626 t/m 30/06/2626
De Sony SEL FE 100-400mm f/4.5-5.6 GM OSS is speciaal gemaakt voor sport- en natuurfotografen die op zoek zijn naar net dat beetje extra bereik! Deze lens is speciaal gemaakt voor Sony’s E-mount full frame camera’s en maakt onderdeel uit van de G-Master serie. De G-Master serie staat garant voor een perfecte resolutie, scherpheid en levert een minimum aan aberraties. Dit is onder andere te danken aan een Super ED en twee ED lenselementen en een Nano AR coating.
Dit Sony objectief is compact van formaat en is voorzien van het Direct Drive SSM systeem en Optical SteadyShot stabilisatie. Dit zorgt voor verbazingwekkende prestaties over het hele bereik! Met een minimale scherpstelafstand van 98 cm is dit objectief voorzien van een focus range limiter om sneller scherp te kunnen stellen. Daarnaast is de lens voorzien van een aantal knoppen om bijvoorbeeld te kunnen schakelen tussen manual(MF) of autofocus(AF).
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4548736058422 |
| SKU | SEL100400GM.SYX |
| Merk | Sony |
| Kleur | Wit |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sony FE 100-400mm f/4.5-5.6 GM OSS |
| Objectief Aansluiting | Sony FE |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpuntafstand | 100-400mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Maximale Diafragma | f/4.5-5.6 |
| Minimale Scherpstel afstand | 98cm |
| Constructie | 16/22 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 400 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 100 |
| Filtermaat | 77mm |


