Sony FE 70-200mm f/2.8 GM OSS II





- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony FE 70-200mm f/2.8 GM OSS II en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 77mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/05 t/m 31/08
Sony Welcome to Alpha Cashback
Koop nu de Sony FE 70-200mm f/2.8 GM OSS II in combinatie met één van de volgende artikelen en ontvang € 100,- terug van Sony.
- Sony A1 II Body
- Sony A1 Body
- Sony a6100 Body
- Sony A6100a Body
- Sony A6400a Body
- Sony a6400 Body
- Sony a6600 Body
- Sony A6700 Body
- Sony a7C Body Zwart
- Sony a7C Body Zilver
- Sony a7C II Body Zwart
- Sony a7C II Body Zilver
- Sony a7C R Body Zilver
- Sony a7C R Body Zwart
- Sony a7 Mark II Body
- Sony a7 III Body
- Sony a7 IV Body
- Sony a7 V Body
- Sony A7R III Body
- Sony A7R V Body
- Sony A7R IV Body
- Sony A7S III Body
- Sony A9 II Body
- Sony A9 III Body
- Sony FX2 Body
- Sony FX30 Body
- Sony FX3 Body
- Sony FX3A Body
- Sony FX6 Body
- Sony ZV-E10 body
- Sony ZV-E1 Body
- Sony ZV-E10 II body
Deze actie kan geclaimd worden op de website van Sony
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/01/26 t/m 30/06/26
Product informatie
Verbeterde G Master F2.8 telezoomlens
De kracht van de nieuwste lenstechnologie van Sony combineert verbluffende resolutie en voortreffelijke bokeh in 's werelds lichtste G Master Telezoomlens met groot diafragma. Dankzij de sterk verbeterde AF-prestaties haalt de FE 70–200 mm F2.8 GM OSS II alles uit de geavanceerde foto- en videocamera's van vandaag.
Ongekende beeldkwaliteit
Geweldige beeldkwaliteit in het hele zoombereik bij alle scherpstelafstanden Twee asferische elementen, één van het XA-type, voor hoge resolutie in het volledige beeld. Twee ED-glaselementen, twee super ED-glaselementen en één asferisch ED-element minimaliseren de chromatische aberratie, terwijl onze Nano AR-coating II de schittering en spiegeling vermindert. Optionele, hoogwaardige 1.4x en 2x teleconverters1 zijn beschikbaar.
Voortreffelijke G Master-bokeh
De geavanceerde optica, het diafragma van F2.8 en de 11-bladige diafragma-unit produceren de schitterende G Master-bokeh. Een XA-element met een oppervlakteprecisie van 0,01 micron onderdrukt uienringbokeh. De nieuwe diafragma-unit draagt bij aan een natuurlijke, ronde bokeh. De close-upbokeh is ook fantastisch, met een minimale scherpstelafstand van slechts 0,4 meter (1,32 ft) bij 70 mm en 0,82 meter (2,69 ft) bij 200 mm.
Snelle en nauwkeurige AF voor creatieve opnamen
Onze vier originele XD lineaire motoren (extreem dynamisch) leveren de stuwkracht om de AF-snelheid vier keer2 sneller te maken in vergelijking met het vorige model. Als je bijvoorbeeld een naderende sprinter volgt, gaat traceren tijdens het zoomen zo'n 30% beter3 vergeleken met het vorige model, en maak je meer kans op de perfecte foto.
Professionele filmmogelijkheden
Door de nieuwste lenstechnologie heb je minder last van veranderingen van de beeldhoek en van scherpstel- en asverschuivingen als je inzoomt. De XD lineaire motoren en nieuwe diafragma-unit maken de camera stiller. De lens heeft verder aparte bedieningsringen voor scherpstelling, zoom en diafragma, met een on/off-klikschakelaar op de diafragmaring. De handmatige scherpstelling met lineaire respons van Sony zorgt voor soepele, directe handmatige scherpstelling.
Voordelen van het schieten van video's met de lenzen van Sony
Ontdek de vier unieke voordelen die de lens met E-bevestiging van Sony biedt bij video-opnamen. Gebruik de camera's en lenzen van Sony om video's te maken en ga net dat stapje verder.
De lichtste in zijn klasse
Deze lens biedt uitzonderlijke optische kwaliteit en AF en is de lichtste4 F2.8 70–200 mm zoomlens ter wereld. De lens weegt maar 1045 gram (36,9 oz) door de XD lineaire motoren en de magnesium legering; circa 29% minder dan het vorige model. Het geavanceerde ontwerp verbetert de balans en de constante cilinderlengte maakt de bediening eenvoudig en soepel.
Professionele bediening en betrouwbaarheid
Flexibele scherpstelling dankzij functies als volledige DMF, MF met lineaire respons en de scherpstelbegrenzer. Meer opties voor belichtingsregeling met de diafragmaring en diafragmavergrendeling. MODUS 1, MODUS 2 en MODUS 35 optische beeldstabilisatie voor scherpe beelden en een stof- en vochtbestendig ontwerp6; betrouwbaar bij zware omstandigheden door het voorste element met fluorcoating.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4548736134096 |
| SKU | SEL70200GM2.SYX |
| Merk | Sony |
| Kleur | Wit |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sony FE 70-200mm f/2.8 GM OSS II |
| Objectief Aansluiting | Sony E, Sony FE |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 70-200mm |
| Brandpuntafstand | 70-200mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 11 |
| Maximale Diafragma | f/2.8 |
| Minimale Scherpstel afstand | 40 centimeter |
| Scherpstelling | Automatisch en handmatig |
| Vergrotings factor | 0.3x |
| Constructie | 14/17 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 200 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 70 |
| Lens Category | zoom |
| Objectief type | Tele |
| Filtermaat | 77mm |