Sony FE 200-600mm f/5.6-6.3 G OSS






€ 2099,-€ 1999,- na acties
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Sony Zomer Cashback
Registreer nu de Sony FE 200-600mm f/5.6-6.3 G OSS op de website van Sony en ontvang € 100,- terug van Sony.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/04/26 t/m 31/07/26
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony FE 200-600mm f/5.6-6.3 G OSS en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 95mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/05 t/m 31/08
Sony Welcome to Alpha Cashback
Koop nu de Sony FE 200-600mm f/5.6-6.3 G OSS in combinatie met één van de volgende artikelen en ontvang € 100,- terug van Sony.
- Sony A1 II Body
- Sony A1 Body
- Sony a6100 Body
- Sony A6100a Body
- Sony A6400a Body
- Sony a6400 Body
- Sony a6600 Body
- Sony A6700 Body
- Sony a7C Body Zwart
- Sony a7C Body Zilver
- Sony a7C II Body Zwart
- Sony a7C II Body Zilver
- Sony a7C R Body Zilver
- Sony a7C R Body Zwart
- Sony a7 Mark II Body
- Sony a7 III Body
- Sony a7 IV Body
- Sony a7 V Body
- Sony A7R III Body
- Sony A7R V Body
- Sony A7R IV Body
- Sony A7S III Body
- Sony A9 II Body
- Sony A9 III Body
- Sony FX2 Body
- Sony FX30 Body
- Sony FX3 Body
- Sony FX3A Body
- Sony FX6 Body
- Sony ZV-E10 body
- Sony ZV-E1 Body
- Sony ZV-E10 II body
Deze actie kan geclaimd worden op de website van Sony
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/01/26 t/m 30/06/26
Product informatie
Ontdek de wereld met 200-600 mm zoom
Deze 200-600 mm supertelezoom is perfect voor wildfoto’s, omdat met 1.4x en 2.0x teleconverters 840 of 1200 mm wordt bereikt met volledige G-lenskwaliteit en AF-prestaties, en prachtige bokeh. De asferische en ED-glaselementen geven sublieme resolutie in het gehele bereik, terwijl de Nano AR-coating van Sony schittering en spiegeling tegengaat.
Zoom tot 600 mm, of 1200 met teleconverter
Compatibel met optionele 1.4x en 2.0x teleconverters, voor een maximale brandpuntsafstand van 840 of 1200 mm bij F13. Beide teleconverters zijn van topkwaliteit, voor behoud van beeldkwaliteit en AF-prestaties. Zoom- en diafragmabereik met de 1.4x zijn 280-840 mm bij F8-9. Met de 2.0x zijn dat 400-1200 mm bij F11-13
Hoge resolutie in het gehele zoombereik
Vijf ED-glaselementen (extra lage verstrooiing) en een asferisch element in een nieuw optisch ontwerp geven sublieme resolutie en beeldkwaliteit over het gehele zoombereik. Het asferische element onderdrukt sferische aberratie en vervorming, en de ED-glaselementen minimaliseren chromatische aberratie, een probleem bij supertele-brandpuntsafstanden.
Snelle, nauwkeurige autofocus houdt snelle onderwerpen bij
Het DDSSM-systeem (Direct Drive SSM) van Sony is zeer stil en heeft het vermogen en de precisie voor opmerkelijk snelle en nauwkeurige scherpstelling van de lens. Dankzij de uiterst nauwkeurige positionering gaat geen enkele beweging verloren en wordt haarscherpe autofocus razendsnel bereikt.
Prachtige, natuurlijke bokeh met G-lens
Een rond diafragmamechanisme met 11 lamellen maakt de bokeh van deze lens nog mooier, waardoor het mogelijk is om de kleine scherptediepte van supertele-brandpuntsafstanden te gebruiken voor prachtige beelden met een vloeiende G-lens-bokeh.
Uitstekende bediening en betrouwbaarheid in het veld
Dankzij het interne zoommechanisme verandert de lengte van de lens niet bij het zoomen, voor stabiele bediening zonder statief met consistente balans. De scherpstelvergrendelingsknoppen staan op drie posities op 90° van elkaar voor gemakkelijk werken in elke houding. De fluorcoating op de voorste lens en het stof- en vochtbestendige ontwerp bieden grote betrouwbaarheid in rauwe omgevingen.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4548736099739 |
| SKU | SEL200600G.SYX |
| Merk | Sony |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sony FE 200-600mm f/5.6-6.3 G OSS |
| Objectief Aansluiting | Sony FE |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpuntafstand | 200-600mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 11 |
| Maximale Diafragma | f/5.6-6.3 |
| Minimale Scherpstel afstand | 2.4meter |
| Scherpstelling | Automatisch en handmatig |
| Constructie | 24/17 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 600 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 200 |
| Filtermaat | 95mm |