Sony E 70-350mm f/4.5-6.3 G OSS
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony E 70-350mm f/4.5-6.3 G OSS en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 67mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/01 t/m 30/04
Sony Welcome to Alpha Cashback
Koop nu de Sony E 70-350mm f/4.5-6.3 G OSS in combinatie met een actie product en ontvang € 100,- terug van Sony.
Deze actie kan geclaimd worden op de website van Sony
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/01 t/m 30/06
Uitstekende details van 70-350 mm
Geoptimaliseerd optisch en mechanisch ontwerp biedt uitstekende prestaties in supertelezoom bij APS-C-behuizingen (equiv. aan 105-525 mm). Indrukwekkende G-lenskwaliteit wordt behouden over het hele zoombereik tot de randen van het beeld. Dit alles in een compacte, mobiele supertelezoomlens van 5x met ingebouwde optische beeldstabilisatie.
G-lenskwaliteit tot 350mm (equivalent aan 525 mm)
Eén asferisch element en drie ED-glaselementen (extra lage verstrooiing) in een optisch precisie-ontwerp elimineren aberraties over het zoombereik, inclusief chromatische aberratie, een probleem bij supertele-brandpuntsafstanden. Bij alle zoominstellingen in het beeldgebied worden uitstekende scherpte en weergave bereikt. Een ander voordeel is de bokeh van de G-telefotolens.
Compacte, mobiele 5x supertelezoom
Deze compacte lens heeft een groot zoombereik van 5x, maar weegt slechts 625 gram, zodat het hele camerasysteem mobieler is. Een bereik van 70-350 mm (equivalent aan 105-525 mm) is ideaal voor diverse onderwerpen. Door de ingebouwde optische beeldstabilisatie maakt u eenvoudiger heldere en scherpe beelden, zelfs zonder statief bij supertele-brandpuntsafstanden.
Lineaire XD-aandrijving in een APS-C-lens
De XD (extreme dynamic) lineaire-motortechnologie is toegepast in een APS-C-lens voor autofocusprestaties die snel, precies en krachtig zijn. In combinatie met de geavanceerde realtime autofocus van de nieuwste compacte APS-C-behuizingen beschikt u over een hoogpresterend, eenvoudig te hanteren systeem voor landschappen, natuuropnamen en meer.
Controle, betrouwbaarheid en mobiliteit in elke situatie
Schakelaar voor Optical SteadyShot, aanpasbare scherpstelvergrendeling en zoomvergrendeling voegen bedieningsgemak toe aan deze stof- en vochtbestendige lens2 die zeer betrouwbaar is in uitdagende omstandigheden. Ook is de lens makkelijk mee te nemen, zodat u altijd en overal verzekerd bent van professionele bediening en betrouwbaarheid.
Apparatuur inruilen
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
Apparatuur inruilen| EAN | 4548736099753 |
| SKU | SEL70350G |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sony E 70-350mm f/4.5-6.3 G OSS |
| Objectief Aansluiting | Sony E |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpuntafstand | 70-350mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 7 |
| Maximale Diafragma | f/4.5-6.3 |
| Minimale Scherpstel afstand | 110 centimeter |
| Scherpstelling | Automatisch en handmatig |
| Vergrotings factor | 0.23x |
| Constructie | 13/19 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 350 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 70 |
| Objectief type | Zoom |
| Filtermaat | 67mm |



