Sigma 70-200mm f/2.8 DG DN OS Sports voor Sony E-mount

€ 1699,-€ 1499,- na acties
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Sigma Voorjaars Cashback
Registreer nu de Sigma 70-200mm f/2.8 DG DN OS Sports voor Sony E-mount op de website van Sigma en ontvang € 200,- terug van Sigma.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/04/26 t/m 31/05/26
Product informatie
Met de komst van de SIGMA 70-200mm F2.8 DG DN OS | Sports wordt een leemte gevuld. Zo beschikt SIGMA al over een professionele 14-24mm F2.8 DG DN | Art en een 24-70mm F2.8 DG DN | Art. De missing link in die reeks is een lichtsterke 70-200mm. Met de lancering van de SIGMA 70-200mm F2.8 DG DN OS | Sports beschikt SIGMA over een hoogwaardige professionele toolkit, de basis voor veel fotografen. Alles wat je zoekt in een moderne telezoom De SIGMA 70-200mm F2.8 DG DN OS | Sports is voorzien van een intern zoommechanisme en stelt de gebruiker in staat iedere situatie haarscherp en zeer gedetailleerd vast te leggen. Zo is dit oogstrelende, gestroomlijnde en relatief compacte objectief voorzien van de laatste generatie beeldstabilisatie (OS2), goed voor een correctie van liefst 7,5 stops aan de groothoekkant en 5,5 stops aan de telefotokant én een nieuw ontwikkelde lineaire motor, een zogenaamde HLA (High-response Linear Actuator). Dankzij deze HLA beschikt de lens over een ongekend snelle, nauwkeurige en stille autofocus.Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 85126591656 |
| SKU | 591965 |
| Merk | Sigma |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sigma 70-200mm f/2.8 DG DN OS Sports |
| Objectief Aansluiting | Sony E, Sony FE |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 70-200mm |
| Brandpuntafstand | 70-200mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 11 |
| Maximale Diafragma | f/2.8 |
| Minimale Scherpstel afstand | 65 centimeter |
| Constructie | 15/20 (groepen/elementen) |
| Lens glas | FLD, SLD |
| Lens coating | Super Meerlaagse Coating |
| Maximale Brandpuntsafstand | 200 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 70 |
| Lens Category | zoom |
| Objectief type | Tele |
| Filtermaat | 77mm |