Sigma 60-600mm f/4.5-6.3 DG OS HSM Sports voor Nikon + Sigma 105mm UV Filter
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
SIGMA 60-600mm F4.5-6.3 DG OS HSM | Sports
Absolute allrounder
Moeiteloos van standaard naar hypertele
Het bereik van 60mm tot 600mm maakt de 60-600mm F4.5-6.3 DG OS HSM Sports ’s werelds eerste hyperzoom objectief met een 10 x optische zoom in deze klasse. Met een lensconstructie van 25 elementen in 19 groepen biedt dit nieuwste objectief in de Sports-lijn dezelfde optische prestaties als de 150-600mm F5-6.3 DG OS HSM Sports met uitdagende nieuwe creatieve mogelijkheden voor de veeleisende fotograaf.
Dit objectief is voorzien van Intelligent OS, SIGMA’s nieuwste algoritme voor optische beeldstabilisatie voor haarscherpe beelden onder uitdagende omstandigheden en ook de HSM is voorzien van SIGMA’s verbeterde algoritme voor razendsnelle, accurate autofocus
SIGMA’s nieuwste materialen
SIGMA maakt gebruik van de nieuwste technieken en de beste materialen voor de ontwikkeling van dit objectief. Dit betekent drie FLD ‘F’ laag dispersie) glazen elementen en één SLD (speciaal laag dispersie) element voor een uitmuntende correctie van vergrootte chromatische aberratie, die kenmerkend is voor fotografie op supertele. Dit betekent consistente prestaties van hoek tot hoek. Op 200mm kan de 60-600mm 4.5-6.3 DG OS HSM Sports ook worden gebruikt als macro objectief met een vergrotingsfactor van 1:3.3. Door het gebruik van SIGMA’s nieuwste materialen materialen (thermally stabel composite, een carbon- kunststoflegering en magnesium) is het objectief zeer duurzaam, stof- en spatwaterdicht en niettemin uitzonderlijk hanteerbaar. Kortom, het ultieme allround objectief voor de professionele actie- en natuurfotograaf.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 0085126730550 |
| SKU | 730955-1 |
| Merk | Sigma |
| Kleur | Zwart |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sigma 60-600mm f/4.5-6.3 DG OS HSM Sports |
| Objectief Aansluiting | Nikon F (FX) |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 60-600mm |
| Brandpuntafstand | 60-600mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 9 |
| Maximale Diafragma | f/4.5 |
| Minimale Scherpstel afstand | 60 centimeter |
| Scherpstelling | Automatisch en handmatig |
| Constructie | 19/25 (groepen/elementen) |
| Lens glas | FLD, SLD |
| Maximale Brandpuntsafstand | 600 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 60 |
| Lens Category | zoom |
| Objectief type | Tele |
| Filtermaat | 105mm |





