Sigma 150-600mm f/5-6.3 DG OS HSM Sports voor Nikon + Sigma Teleconverter 1.4x
5 jaar garantie




€ 1779,-
Of betaal in 3 delen van € 593,-, zonder rente.
Nu met gratis
Goldmember Service Pas
t.w.v.
€ 250,-
Persoonlijk advies
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
5 jaar garantie
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Product informatie
150-600mm F5-6.3 DG OS HSM | Sports
Apparatuur inruilen
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
Specificaties
| EAN | 0085126932398 |
| SKU | ZA955 |
Algemeen
| Merk | Sigma |
| Kleur | Zwart |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sigma 150-600mm f/5-6.3 DG OS HSM Sports |
Camera
| Objectief Aansluiting | Nikon F (FX) |
Sensor
| Beeldstabilisatie |
Objectief
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 150-600mm |
| Brandpuntafstand | 150-600mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 9 |
| Maximale Diafragma | f/5 |
| Minimale Scherpstel afstand | 260 centimeter |
| Constructie | 16/24 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 600 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 150 |
| Lens Category | zoom |
| Objectief type | Tele |
Filter
| Filtermaat | 105mm |