Sigma 150-600mm f/5.0-6.3 DG OS HSM Contemporary voor Canon EF
5 jaar garantie


5 jaar garantie
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Product informatie
Sigma 150-600mm f/5.0-6.3 DG OS HSM Contemporary voor Canon EFApparatuur inruilen
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
Specificaties
| EAN | 85126745547 |
| SKU | 745954 |
Algemeen
| Merk | Sigma |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sigma 150-600mm f/5.0-6.3 DG OS HSM Contemporary |
Camera
| Objectief Aansluiting | Canon EF |
Sensor
| Beeldstabilisatie |
Objectief
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 150-600mm |
| Brandpuntafstand | 150-600mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 9 |
| Maximale Diafragma | f/5.0 |
| Minimale Scherpstel afstand | 280 centimeter |
| Constructie | 14/20 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 600 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 150 |
| Lens Category | zoom |
| Objectief type | Tele |
Filter
| Filtermaat | 95mm |