Panasonic LUMIX S 70-300mm f/4.5-5.6 MACRO OIS
€ 999,-
Tijdelijk uitverkocht
Levertijd onbekend
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
70-300 mm zoom met uitmuntende beeldkwaliteit en flexibiliteit
Het optische lensontwerp is compact, licht en biedt 300 mm zoom bij het telefoto-einde voor dynamiek om het onderwerp van dichterbij vast te kunnen leggen, zoals grote dieren, sportevenementen of een landend vliegtuig. De krachtige zoom biedt de fotograaf meer creatieve flexibiliteit bij het opnemen in de buitenlucht.
Superieure close-up-prestatie
Met een meest nabije focusafstand van 0,74 m (bij 300 m)* en maximale vergroting van 0,5x (bij 300 m) biedt de 70-300 mm u de vrijheid om een brede variatie aan opnamekansen vast te leggen in een brede variatie aan opname-omstandigheden. Close-up weergaven van kleine en gevoelige onderwerpen, zoals vogels en vlinders, kunnen gemakkelijk van een afstand worden vastgelegd.
* Meest nabije focusafstand van 0,54 m (bij 70 mm) / 0,74 m (bij 300 mm).
Creëren van prachtige lichten
De 11-bladen circulaire diafragma heeft geoptimaliseerde bladvormen en inrichting. Het draagt bij aan de prachtige weergave van lichtbronnen in uw afbeeldingen, zoals zonlicht dat door bladeren schijn en kleurrijke verlichtingen, door zachte en ongelooflijk aantrekkelijke lichtstralen te creëren.
Apparatuur inruilen
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
Apparatuur inruilen| EAN | 5025232920457 |
| SKU | 111140 |
| Merk | Panasonic |
| Kleur | Zwart |
| Gebruiks temperatuur (min) | -10°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Panasonic LUMIX S 70-300mm f/4.5-5.6 MACRO OIS |
| Objectief Aansluiting | Leica L |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 70-300mm |
| Brandpuntafstand | 70-300mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 11 |
| Maximale Diafragma | f/4.5 |
| Minimale Scherpstel afstand | 54 centimeter |
| Constructie | 11/17 (groepen/elementen) |
| Lens glas | ED, UED, UHR |
| Lens coating | Fluor coating |
| Maximale Brandpuntsafstand | 300 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 70 |
| Lens Category | zoom |
| Objectief type | Tele |
| Filtermaat | 77mm |

