Panasonic LEICA DG VARIO-ELMAR 100-400mm f/4.0-6.3 ASPH. POWER O.I.S.

€ 1699,-
Tijdelijk uitverkocht
Levertijd onbekend
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Vang de schoonheid van de natuur
De 100-400mm (35mm camera equivalent: 200-800mm) LEICA DG lens brengt alles zo dichtbij dat het net lijkt alsof het voor je neus gebeurt. Deze geavanceerde lens zit vol met functies voor natuurfotografie, waaronder een stof- en spatwaterdicht ontwerp, mobiliteit, een zoom lock ring en intuïtieve bediening, waardoor de beeldcompositie eenvoudig in verticale en horizontale richting kan worden geschakeld.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 5025232836390 |
| SKU | 100106 |
| Merk | Panasonic |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Panasonic LEICA DG VARIO-ELMAR 100-400mm f/4.0-6.3 ASPH. POWER O.I.S. |
| Objectief Aansluiting | Micro Four Thirds |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 200-800mm |
| Brandpuntafstand | 100-400mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Maximale Diafragma | f/4.0 |
| Minimale Scherpstel afstand | 130 centimeter |
| Constructie | 13/20 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 400 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 100 |
| Lens Category | Tele |
| Objectief type | Zoom |
| Filtermaat | 72mm |