Panasonic LEICA DG ELMARIT 200mm f/2.8 POWER O.I.S. incl 1.4x Teleconverter
5 jaar garantie







€ 2999,-
Tijdelijk uitverkocht
Levertijd onbekend
Of betaal in 3 delen van € 999,67, zonder rente.
Nu met gratis
Goldmember Service Pas
t.w.v.
€ 250,-
Persoonlijk advies
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
5 jaar garantie
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Product informatie
Panasonic LEICA DG ELMARIT 200mm f/2.8 POWER O.I.S.
Apparatuur inruilen
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
Specificaties
| EAN | 5025232873159 |
| SKU | H-ES200E |
Algemeen
| Merk | Panasonic |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Panasonic LEICA DG ELMARIT 200mm f/2.8 POWER O.I.S. |
Camera
| Objectief Aansluiting | Micro Four Thirds |
Sensor
| Beeldstabilisatie |
Objectief
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 400mm |
| Brandpuntafstand | 200mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Maximale Diafragma | f/2.8 |
| Minimale Scherpstel afstand | 115 centimeter |
| Constructie | 13/15 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 200 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 200 |
Filter
| Filtermaat | 77mm |