Olympus M.ZUIKO Digital ED 40-150mm f/4.0-5.6 R Zilver
Of betaal in 3 delen van € 79,67, zonder rente.
Persoonlijk advies
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Product informatie
Olympus M.ZUIKO Digital ED 40-150mm f/4.0-5.6 R Zilver
Apparatuur inruilen
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
Apparatuur inruilenSpecificaties
| EAN | 4545350036492 |
| SKU | V315030SW001 |
Algemeen
| Merk | Olympus |
| Kleur | Zilver |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Olympus M.ZUIKO Digital ED 40-150mm f/4.0-5.6 R |
Camera
| Objectief Aansluiting | Micro Four Thirds |
Objectief
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 80-300mm |
| Brandpuntafstand | 40-150mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Maximale Diafragma | f/4.0-5.6 |
| Minimale Scherpstel afstand | 90 centimeter |
| Scherpstelling | Automatisch en handmatig |
| Constructie | 9/12 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 150 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 40 |
| Lens Category | Tele |
| Objectief type | Zoom |
Filter
| Filtermaat | 58mm |
