Nikon Nikkor Z 70-180mm f/2.8



- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Nikon Zomer Promotie
Koop nu de Nikon Nikkor Z 70-180mm f/2.8 en ontvang € 200,- kassakorting.
Deze actie is geldig voor aankopen van 30/04/26 t/m 27/07/26
Creatieve controle over afstand! Met zijn veelzijdige zoombereik, groot vast diafragma van f/2.8, stille autofocus en indrukwekkende scherpstelmogelijkheden voor dichtbij levert dit multifunctionele telezoomobjectief zowel dichtbij als veraf prachtige opnamen.
MULTIFUNCTIONEEL TELEZOOMOBJECTIEF
Foto’s of video´s, het zoombereik van 70-180 mm is geweldig voor portretten, lifestyle, sport, natuur, landschappen, stadsgezichten, evenementen en nog veel meer.
GROOT VAST DIAFRAGMA VAN F/2.8
Open het vaste diafragma van f/2.8 om heldere, scherpe opnamen bij weinig licht met lagere ISO’s te maken, snellere sluitertijden te gebruiken om bewegingen vast te leggen of je portretten te benadrukken met een zachte bokeh.
SCHERPE CLOSE-UPS
Maak opnamen op korte afstand zonder dat dit ten koste gaat van de scherpte. De kortste scherpstelafstand is slechts 0,27 m aan het korte einde van het zoombereik (70 mm) en
0,85 m bij 180 mm.
Z-TELECONVERTERS OM NOG DICHTERBIJ TE KOMEN
Met de Z TELECONVERTER TC-2.0x kun je tot 360 mm gaan en de reproductieverhouding van het objectief verdubbelen tot een bijna levensgrote vergroting.
Bevestig de Z TELECONVERTER TC-1.4x en je kunt inzoomen tot 252 mm.
FILMISCHE VIDEO-OPNAMEN
Met zijn variabele telebereik, stille scherpstelling en onderdrukking van focus breathing is dit een uitstekend objectief voor video. Film gemakkelijk op afstand of ga creatief aan de slag met close-ups en unieke kadreringen.
COMPACT, LICHTGEWICHT, BESCHERMD
Met een gewicht van slechts (circa) 795 gram en een lengte van slechts 151 mm biedt dit telezoomobjectief je zowel handzaamheid als snelheid. Betrouwbare afdichting voorkomt dat stof en waterdruppels in het objectief komen.1
BETAALBAAR OBJECTIEF VAN EEN DRIETAL
Stel een lichte kit met f/2.8-objectieven samen met het NIKKOR Z 70-180mm f/2.8-telezoomobjectief plus de NIKKOR Z 17-28mm f/2.8 en de NIKKOR Z 28-75mm f/2.8. Deze objectieven zijn allemaal ook geschikt voor filters van 67 mm.
1 Het objectief is niet in alle situaties en onder alle omstandigheden gegarandeerd stofbestendig en druipwaterdicht.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4960759911087 |
| SKU | JMA721DA |
| Merk | Nikon |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Nikon Nikkor Z 70-180mm f/2.8 |
| Objectief Aansluiting | Nikon Z |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 70-180mm |
| Brandpuntafstand | 70-180mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 9 |
| Maximale Diafragma | f/2.8 |
| Minimale Scherpstel afstand | 27 centimeter |
| Constructie | 14/19 (groepen/elementen) |
| Lens glas | ED |
| Maximale Brandpuntsafstand | 180 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 70 |
| Lens Category | zoom |
| Objectief type | Zoom |
| Filtermaat | 67mm |