Fujifilm XF 55-200mm f/3.5-4.8 R OIS
Of betaal in 3 delen van € 220,-, zonder rente.
Nu met gratis
Goldmember Service Pas
t.w.v.
€ 250,-
Persoonlijk advies
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Product informatie
Fujifilm XF 55-200mm f/3.5-4.8 R OIS
Apparatuur inruilen
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
Apparatuur inruilenSpecificaties
| EAN | 4547410248524 |
| SKU | 16384941 |
Algemeen
| Merk | Fujifilm |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Fujifilm XF 55-200mm f/3.5-4.8 R OIS |
Camera
| Objectief Aansluiting | Fujifilm X |
Objectief
| Brandpuntafstand | 55-200mm |
| Maximale Diafragma | f/3.5-4.8 |
| Minimale Scherpstel afstand | 110cm |
| Constructie | 10/14 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 200 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 55 |
Filter
| Filtermaat | 62mm |
