Fujifilm XF 50-140mm f/2.8 R LM OIS WR
€ 1579,-
€ 1379,- na acties
Tijdelijk uitverkocht
Levertijd onbekend
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Fujifilm XF Landscape cashback
Registreer nu de Fujifilm XF 50-140mm f/2.8 R LM OIS WR op de website van Fujifilm en ontvang € 200,- terug van Fujifilm.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/04 t/m 31/05
Fujifilm XF 50-140mm f/2.8 R LM OIS WR
Apparatuur inruilen
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
Apparatuur inruilen| EAN | 4547410289862 |
| SKU | 16443060 |
| Merk | Fujifilm |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Fujifilm XF 50-140mm f/2.8 R LM OIS WR |
| Objectief Aansluiting | Fujifilm X |
| Brandpuntafstand | 50-140mm |
| Maximale Diafragma | f/2.8 |
| Minimale Scherpstel afstand | 100cm |
| Constructie | 16/23 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 140 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 50 |
| Filtermaat | 72mm |
