Fujifilm GF 100-200mm f/5.6 R LM OIS WR













€ 1999,-
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Product informatie
Meer zien dan het moment
Het maken van zeldzame afbeeldingen vereist dat beeldmakers een mix van vaardigheid, timing en technologie kanaliseren om een beslissend moment in beeld te brengen. Kijk tot in het hart van elk verhaal met de GF100-200mmF5.6 R LM OIS WR, een grootformaat telezoomobjectief met 5,0 stops beeldstabilisatie die beelden uit de hand stabiel en scherp houdt, terwijl je de momenten verkent die breng uw creativiteit verder dan ooit tevoren.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4547410391732 |
| SKU | 16605618 |
| Merk | Fujifilm |
| Kleur | Zwart |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Fujifilm GF 100-200mm f/5.6 R LM OIS WR |
| Objectief Aansluiting | Fujifilm G |
| Crop Factor | 0.79x |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 79-158mm |
| Brandpuntafstand | 100-200mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 9 |
| Maximale Diafragma | f/5.6 |
| Minimale Scherpstel afstand | 60 centimeter |
| Scherpstelling | Automatisch en handmatig |
| Vergrotings factor | 0.20x |
| Constructie | 13/20 (groepen/elementen) |
| Lens glas | Super ED |
| Lens coating | Mutli-coating |
| Maximale Brandpuntsafstand | 200 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 100 |
| Lens Category | zoom |
| Objectief type | Tele |
| Filtermaat | 67mm |