Canon RF 800mm f/11.0 IS STM
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Canon Dubbele Cashback
Registreer nu de Canon RF 800mm f/11.0 IS STM op de website van Canon en ontvang € 80,- terug van Canon.
Deze actie is geldig voor aankopen van 13/03 t/m 30/04
CANON RF 800MM F11 IS STM
Leg verbluffende details vast met een krachtige, compacte en lichte 800mm-supertelelens om de wereld om je heen in detail vast te leggen.
Het ultieme telebereik
Haal je wereld dichterbij met een 800mm-supertelelens die krachtige 4-stops beeldstabilisatie en een compact, lichtgewicht ontwerp biedt voor foto’s en video’s die je nooit voor mogelijk had gehouden.
Haal je wereld dichterbij. Veel dichterbij.
Een compacte, lichte en krachtige supertelelens die voornamelijk is gericht op liefhebbers van wildlife-fotografie die op zoek zijn naar het ultieme bereik.
Geweldige lens voor wildlife-fotografie
Kom dichter bij je favoriete wildlife, waar je ook bent.
Geweldige lens voor op reis
Een licht gewicht en een krachtig bereik zijn essentieel wanneer je op reis bent.
Geweldige lens voor onderwerpen op grote afstand
Brengt werelden letterlijk dichter bij elkaar.
Breng je wereld dichterbij
Leg safari-, vliegtuig- of reisbeelden vast en fotografeer ultieme, beeldvullende momenten met sublieme details waarbij optimaal gebruik wordt gemaakt van de creatieve telefotocompressie.
Geniet van scherpe, trillingsvrije beelden
Dankzij de 4-stops beeldstabilisatie zijn superscherpe telefotobeelden mogelijk en kun je ook geweldige video-opnamen uit de hand maken.
Revolutionair formaat en gewicht
Dankzij de RF-vatting, een F11-diafragma en Diffractive Optics, kan het objectief in elkaar worden geschoven tot 281,8 mm, bij een gewicht van slechts 1260 g.
Soepel en geruisloos scherpstellen
Een STM-motor maakt vloeiende, geruisloze AF mogelijk en een Lens Control Ring zorgt voor intuïtieve controle van de instellingen. Dankzij een F11-diafragma zonder lamellen kan een aangename bokeh worden bereikt.
Apparatuur inruilen
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4549292162059 |
| SKU | 109615 |
| Merk | Canon |
| Kleur | Zwart |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Lens type | Canon RF 800mm f/11.0 IS STM |
| Objectief Aansluiting | Canon RF |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 800mm |
| Brandpuntafstand | 800mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Maximale Diafragma | f/11.0 |
| Minimale Scherpstel afstand | 600 centimeter |
| Scherpstelling | Automatisch en handmatig |
| Constructie | 8/11 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 800 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 800 |
| Objectief type | Vastbrandpunt |
| Filtermaat | 95mm |







