Canon EF 70-200mm f/2.8 L IS USM III
5 jaar garantie



5 jaar garantie
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Product informatie
Canon EF 70-200mm f/2.8 L IS USM III
Een industriestandaard telezoomlens met fantastische beeldkwaliteit over het gehele zoombereik
Deze robuuste 70-200mm-telezoomlens uit de L-serie is een favoriet bij professionele fotografen. De moderne klassieker is in een nieuw jasje is gestoken en biedt nu nog betere prestaties in fel licht en onder de meest extreme omstandigheden. Een grootste diafragma van f/2.8 biedt ongekende controle over de scherptediepte en in combinatie met een 3,5-stops Image Stabilizer om natuurlijke camerabewegingen tegen te gaan, wordt fotograferen bij weinig licht een fluitje van een cent. Een geweldige keuze voor EOS-camera's met de hoogste resoluties dankzij de uitstekende beeldkwaliteit, met ongekende scherpte binnen het hele kader.Voordelen
- Het zoombereik van 70-200 mm is zo veelzijdig dat het van pas komt in praktisch elk gebied van de fotografie.
- Met uitstekende controle over de scherptediepte kun je een haarscherp onderwerp tegen een vloeiende, onscherpe achtergrond benadrukken.
- Fotograferen vanuit de hand, zelfs bij weinig licht. Een diafragma van f/2.8 laat twee keer zoveel licht binnen als een f/4-lens en een 3,5-stops Image Stabilizer biedt bescherming tegen bewegingsonscherpte.
- Volg snel bewegende objecten binnen het kader met precisie, dankzij het autofocussysteem met ringvormige USM. De scherpstelling is op elk moment handmatig aan te passen.
- Geniet van fantastische beelden, zelfs op digitale camera's van Canon met de hoogste resoluties. Een geavanceerd optische ontwerp zorgt voor een uitstekende resolutie, terwijl verbeterde coatings beschermen tegen reflecties en overstraling.
- De constructie van de L-serie is ontworpen om bestand te zijn tegen intensief, professioneel gebruik. Beschermende afdichtingen tegen stof en vocht.
Apparatuur inruilen
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
Specificaties
| EAN | 4549292118513 |
| SKU | 3044C005 |
Algemeen
| Merk | Canon |
| Kleur | Wit |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Canon EF 70-200mm f/2.8 L IS USM III |
Camera
| Objectief Aansluiting | Canon EF |
Objectief
| Brandpuntafstand | 70-200mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Geruisloze Motor | |
| Maximale Diafragma | f/2.8 |
| Minimale Scherpstel afstand | 120cm |
| Vergrotings factor | 0.21x |
| Constructie | 19/23 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 200 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 70 |
Filter
| Filtermaat | 77mm |