Tamron SP 24-70mm f/2.8 Di VC USD G2 voor Nikon
5 jaar garantie

€ 1219,-
Of betaal in 3 delen van € 406,33, zonder rente.
Nu met gratis
Goldmember Service Pas
t.w.v.
€ 250,-
Persoonlijk advies
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
5 jaar garantie
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Product informatie
Met de Tamron SP 24-70mm f/2.8 Di VC USD G2 voor Nikon (tweede generatie) maak je portretten en foto's van landschappen en natuur. Dit veelzijdige objectief voor Nikon spiegelreflexcamera's heeft een maximaal diafragma van f/2.8 voor fotografie in onderbelichte omstandigheden. De elementen in de lens zorgen voor natuurlijke kleuren in je opnames. Dankzij de autofocus en de optische beeldstabilisatie maak je onbewogen foto's uit de hand op verschillende afstanden. De autofocus is geruisloos zodat je deze niet hoort tijdens het filmen. BBAR en eBAND coatings op de lens voorkomen lichtvlekken en dubbele onderwerpen op je foto's. Door de waterdichtheid en fluorine coating gebruik je de lens ook in de regen.Apparatuur inruilen
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
Specificaties
| EAN | 4960371006420 |
| SKU | 7924704 |
Algemeen
| Merk | Tamron |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Tamron SP 24-70mm f/2.8 Di VC USD G2 |
Camera
| Objectief Aansluiting | Nikon F (FX) |
Sensor
| Beeldstabilisatie |
Objectief
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 24-70mm |
| Brandpuntafstand | 24-70mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 9 |
| Maximale Diafragma | f/2.8 |
| Minimale Scherpstel afstand | 38 centimeter |
| Constructie | 12/17 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 70 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 24 |
| Lens Category | zoom |
| Objectief type | Standaard |
Filter
| Filtermaat | 82mm |