Tamron SP 24-70mm f/2.8 Di VC USD G2 voor Canon
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Met de Tamron SP 24-70mm f/2.8 Di VC USD G2 maak je portretten en foto’s van landschappen en natuur. Dit veelzijdige objectief voor Canon spiegelreflexcamera’s heeft een maximaal diafragma van f/2.8 voor fotografie in onderbelichte omstandigheden. De elementen in de lens zorgen voor natuurlijke kleuren in je opnames.
Dankzij de autofocus en de optische beeldstabilisatie maak je onbewogen foto’s uit de hand op verschillende afstanden. De autofocus is geruisloos zodat je deze niet hoort tijdens het filmen. BBAR en eBAND coatings op de lens voorkomen lichtvlekken en dubbele onderwerpen op je foto’s. Door de waterdichtheid en fluorine coating gebruik je de lens ook in de regen.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4960371006413 |
| SKU | 7924701 |
| Merk | Tamron |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Tamron SP 24-70mm f/2.8 Di VC USD G2 |
| Objectief Aansluiting | Canon EF |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 24-70mm |
| Brandpuntafstand | 24-70mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 9 |
| Maximale Diafragma | f/2.8 |
| Minimale Scherpstel afstand | 38 centimeter |
| Constructie | 12/17 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 70 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 24 |
| Lens Category | zoom |
| Objectief type | Standaard |
| Filtermaat | 82mm |
