Sony FE 24-70mm f/4.0 ZA OSS Zeiss Vario-Tessar T*

€ 658,-
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony FE 24-70mm f/4.0 ZA OSS Zeiss Vario-Tessar T* en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 67mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/05 t/m 31/08
Sony Welcome to Alpha Cashback
Koop nu de Sony FE 24-70mm f/4.0 ZA OSS Zeiss Vario-Tessar T* in combinatie met één van de volgende artikelen en ontvang € 100,- terug van Sony.
- Sony A1 II Body
- Sony A1 Body
- Sony a6100 Body
- Sony A6100a Body
- Sony A6400a Body
- Sony a6400 Body
- Sony a6600 Body
- Sony A6700 Body
- Sony a7C Body Zwart
- Sony a7C Body Zilver
- Sony a7C II Body Zwart
- Sony a7C II Body Zilver
- Sony a7C R Body Zilver
- Sony a7C R Body Zwart
- Sony a7 Mark II Body
- Sony a7 III Body
- Sony a7 IV Body
- Sony a7 V Body
- Sony A7R III Body
- Sony A7R V Body
- Sony A7R IV Body
- Sony A7S III Body
- Sony A9 II Body
- Sony A9 III Body
- Sony FX2 Body
- Sony FX30 Body
- Sony FX3 Body
- Sony FX3A Body
- Sony FX6 Body
- Sony ZV-E10 body
- Sony ZV-E1 Body
- Sony ZV-E10 II body
Deze actie kan geclaimd worden op de website van Sony
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/01/26 t/m 30/06/26
Product informatie
Met de Sony Vario-Tessar T* FE 24-70mm maakt u professionele opnamen vol levendige kleuren waarin elk detail te zien is, dankzij de hoogwaardige Carl Zeiss-lens. Met SteadyShot worden camerabewegingen automatisch gecorrigeerd, zodat het beeld stabiel blijft, ook als uw handen dat niet zijn. Dankzij de AA-lenstechnologie levert dit objectief precisie en kracht in een lichtere, compactere lens.
Constante belichting bij elke zoominstelling
Maak schitterende foto’s zonder ruis met het maximale diafragma van F4 voor alle brandpuntsafstanden. Hiervoor hoeft de ISO niet opgevoerd te worden, zo kunt in diverse lichtomstandigheden toch blijven werken. Geweldige resultaten, ook bij weinig licht, wanneer u de modus tegen bewegingsonscherpte en zonder statief van de camera gebruikt. Dankzij de Zeiss T* antireflecterende coating heeft u nooit meer last vervelende schitteringen, zodat u opnamen kunt maken in heldere, natuurlijke kleuren.
De geavanceerde technologie voor het scherpstellen van de lens, zorgt voor vrijwel stil zoomen. Dit komt doordat het objectief is aangedreven door een lineaire motor. Neem uw foto’s met stijl in stilte.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4905524934793 |
| SKU | SEL2470Z.AE |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sony FE 24-70mm f/4.0 ZA OSS Zeiss Vario-Tessar T* |
| Objectief Aansluiting | Sony FE |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpuntafstand | 24-70mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Maximale Diafragma | f/4.0 |
| Minimale Scherpstel afstand | 40 centimeter |
| Scherpstelling | Automatisch en handmatig |
| Constructie | 10/12 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 70 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 24 |
| Lens Category | Standaard |
| Objectief type | Zoom |
| Filtermaat | 67mm |