Sony FE 35mm f/2.8 ZA Zeiss Sonnar T*

€ 574,-
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Product informatie
Perfecte prestaties voor de α7-serie
Het kleine formaat, de veelzijdige brandpuntsafstand van 35 mm en uitstekende prestaties maken deze ZEISS® Sonnar T*-lens ideaal voor compacte full-frame 35mm-camera's met E-bevestiging.
ZEISS®-resolutie van hoek tot hoek
Drie dubbelzijdige asferische elementen beperken de sferische aberratie doeltreffend. De ZEISS® T*-coating minimaliseert schittering en spiegeling, met als resultaat geweldige kleuren en contrast.
Prachtige bokeh en uitstekende prestaties bij weinig licht
Het nieuwe focusontwerp van de lensgroep zorgt voor een groter diafragma van maximaal F2.8 in een compacte lens. Het ronde diafragma zorgt voor prachtige bokeh bij licht onscherpe achtergronden.
Maak overal met vertrouwen opnamen
Het vocht- en stofbestendige ontwerp zorgt ervoor dat de lens soepel en betrouwbaar blijft functioneren. Hierdoor is het geen probleem om opnamen te maken bij verschillende omstandigheden en moeilijke omgevingen.
Compatibiliteit met Sonnar T* FE 35mm F2.8 ZA:
- Fullframe camera's met E-bevestiging
-
APS-C-camera's met E-bevestiging
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4905524934731 |
| SKU | SEL35F28Z.AE |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sony FE 35mm f/2.8 ZA Zeiss Sonnar T* |
| Objectief Aansluiting | Sony E |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpuntafstand | 35mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Maximale Diafragma | f/2.8 |
| Minimale Scherpstel afstand | 35 centimeter |
| Scherpstelling | Automatisch en handmatig |
| Constructie | 5/7 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 35 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 35 |
| Lens Category | Standaard |
| Objectief type | Vastbrandpunt |
| Filtermaat | 49mm |