Sony FE 28-60mm f/4.0-5.6
+ Gratis Filter


€ 348,-
Of betaal in 3 delen van € 116,-, zonder rente.
Nu met gratis
Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 40.5mm
t.w.v.
€ 26,95
Persoonlijk advies
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
+ Gratis Filter
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony FE 28-60mm f/4.0-5.6 en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 40.5mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/05 t/m 31/08
Product informatie
Compact, lichtgewicht, voor full-frame camera's De FE 28-60 mm F4-5.6 levert full-frame kwaliteit met de mechanische en optische constructie met intrekbare functie en drie asferische lenselementen en is zo compact en licht (167 g) als geen ander objectief (vanaf september 2020, onderzoek door Sony) en is daardoor gebruiksvriendelijk en draagbaar - ideaal voor spontane opnames in het dagelijks leven, op reis en voor vlogs met full-frame camera's met E-bevestiging. Hij is gemakkelijk mee te nemen in uw zak voor dagelijks gebruik en biedt nog steeds een brandpuntsafstand van 28 mm tot 60 mm, zodat u volledig kunt profiteren van de mogelijkheden van uw full-frame camera. Met drie asferische lenselementen levert de FE 28-60mm F4-5.6 de optische prestaties en resolutie over het gehele beeldgebied die full-frame opnamen vereisen. De nauwkeurig gevormde elementen verminderen beeldvervorming en -afwijking. Het flexibele scherpstelgebied is ideaal voor vrijwel alle alledaagse onderwerpen. Met een minimale scherpstelafstand van slechts 0,3 m (telefoto: 0,45 m) kunt u close-upfoto's maken van voedsel en bloemen. Deze compacte lens is de ideale metgezel voor een breed scala aan onderwerpen, van tafelopnamen tot full-frame kwaliteitsvlogs. De lineaire motor van Sony zorgt stil voor een snelle, nauwkeurige scherpstelling bij het maken van video's en foto's. In combinatie met de nieuwste α full-frame camera's kunt u betrouwbaar scherpstellen op snel bewegende onderwerpen met AF-functies zoals realtime tracking en realtime oog-AF. Het compacte, lichtgewicht ontwerp is afgedicht tegen stof en spatwater voor betrouwbaar en eenvoudig gebruik in een breed scala aan opnamesituaties. (Volledige weerstand niet gegarandeerd) Technische gegevens: • Formaat 35 mm fullframe: brandpuntsafstand 28-60 mm • 35 mm equivalente brandpuntsafstand (APS-C) 42-90 mm • 7 lensgroepen en 8 elementen • Kijkhoek (35 mm): 75° - 40°, kijkhoek (APS-C) 54° - 27° • Maximaal diafragma: F 4-5,6 • Minimaal diafragma: F 22-32 • Diafragmabladen: 7, cirkelvormig diafragma • Minimale scherpstelafstand: groothoek 0,3 m, telefoto 0,45 m • Maximale vergroting: 0,16x • Filterdiameter: 40,5 mm • beschermd tegen stof en spatwater (volledige bestendigheid niet gegarandeerd) • Gewicht: 167 gSpecificaties
| EAN | 4548736121300 |
| SKU | SEL2860.SYX |
Algemeen
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sony FE 28-60mm f/4.0-5.6 |
Camera
| Objectief Aansluiting | Sony E, Sony FE |
Sensor
| Beeldstabilisatie |
Objectief
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 28-60mm |
| Brandpuntafstand | 28-60mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 7 |
| Maximale Diafragma | f/4.0-5.6 |
| Minimale Scherpstel afstand | 30 centimeter |
| Scherpstelling | Automatisch en handmatig |
| Vergrotings factor | 0.16x |
| Constructie | 7/8 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 60 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 60 |
| Lens Category | zoom |
| Objectief type | Standaard |
Filter
| Filtermaat | 40.5mm |