Sony FE 24-70mm f/2.8 GM




€ 1799,-€ 1499,- na acties
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Sony Zomer Cashback
Registreer nu de Sony FE 24-70mm f/2.8 GM op de website van Sony en ontvang € 300,- terug van Sony.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/04/26 t/m 31/07/26
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony FE 24-70mm f/2.8 GM en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 67mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/05 t/m 31/08
Sony Welcome to Alpha Cashback
Koop nu de Sony FE 24-70mm f/2.8 GM in combinatie met één van de volgende artikelen en ontvang € 100,- terug van Sony.
- Sony A1 II Body
- Sony A1 Body
- Sony a6100 Body
- Sony A6100a Body
- Sony A6400a Body
- Sony a6400 Body
- Sony a6600 Body
- Sony A6700 Body
- Sony a7C Body Zwart
- Sony a7C Body Zilver
- Sony a7C II Body Zwart
- Sony a7C II Body Zilver
- Sony a7C R Body Zilver
- Sony a7C R Body Zwart
- Sony a7 Mark II Body
- Sony a7 III Body
- Sony a7 IV Body
- Sony a7 V Body
- Sony A7R III Body
- Sony A7R V Body
- Sony A7R IV Body
- Sony A7S III Body
- Sony A9 II Body
- Sony A9 III Body
- Sony FX2 Body
- Sony FX30 Body
- Sony FX3 Body
- Sony FX3A Body
- Sony FX6 Body
- Sony ZV-E10 body
- Sony ZV-E1 Body
- Sony ZV-E10 II body
Deze actie kan geclaimd worden op de website van Sony
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/01/26 t/m 30/06/26
Product informatie
De Sony SEL FE 24-70mm f/2.8 GM:
- De Sony SEL FE 24-70mm f/2.8 GM is een hoogwaardige prime-telelens uit de middenklasse van de G Master-serie - De nano AR-coating van Sony vermindert schittering en spiegeling - Rond 9-bladig diafragma voor prachtige vervagingseffecten. - Direct Drive SSM voor stille, zeer nauwkeurige controle over scherpstellingProfessionele lensbediening
Een scherpstelmodusschakelaar, scherpstelvergrendeling en een zoomvergrendelingschakelaar zorgen voor professionele bediening in veel verschillende opnamesituaties.
Een nieuw tijdperk voor de prestaties van standaardzoomlenzen
Een constante f/2.8 zoomlens van Sony ontworpen en uitgerust zonder concessies, die de potentiële prestaties van huidige en toekomstige camera's met hoge resolutie optimaal kan benutten.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4548736019522 |
| SKU | SEL2470GM.SYX |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sony FE 24-70mm f/2.8 GM |
| Objectief Aansluiting | Sony FE |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpuntafstand | 24-70mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 9 |
| Maximale Diafragma | f/2.8 |
| Minimale Scherpstel afstand | 38 centimeter |
| Scherpstelling | Automatisch en handmatig |
| Constructie | 13/18 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 70 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 24 |
| Filtermaat | 67mm |