Sony E 16-70mm f/4.0 Zeiss Vario-Tessar


- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony E 16-70mm f/4.0 Zeiss Vario-Tessar en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 55mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/05 t/m 31/08
Sony Welcome to Alpha Cashback
Koop nu de Sony E 16-70mm f/4.0 Zeiss Vario-Tessar in combinatie met één van de volgende artikelen en ontvang € 100,- terug van Sony.
- Sony A1 II Body
- Sony A1 Body
- Sony a6100 Body
- Sony A6100a Body
- Sony A6400a Body
- Sony a6400 Body
- Sony a6600 Body
- Sony A6700 Body
- Sony a7C Body Zwart
- Sony a7C Body Zilver
- Sony a7C II Body Zwart
- Sony a7C II Body Zilver
- Sony a7C R Body Zilver
- Sony a7C R Body Zwart
- Sony a7 Mark II Body
- Sony a7 III Body
- Sony a7 IV Body
- Sony a7 V Body
- Sony A7R III Body
- Sony A7R V Body
- Sony A7R IV Body
- Sony A7S III Body
- Sony A9 II Body
- Sony A9 III Body
- Sony FX2 Body
- Sony FX30 Body
- Sony FX3 Body
- Sony FX3A Body
- Sony FX6 Body
- Sony ZV-E10 body
- Sony ZV-E1 Body
- Sony ZV-E10 II body
Deze actie kan geclaimd worden op de website van Sony
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/01/26 t/m 30/06/26
Product informatie
Het alziend oog van de Sony SEL 16-70mm f/4.0 Vario-Tessar Carl Zeiss.
ZEISS anti-reflectiecoating
De optische elementen van de ZEISS-objectieven hebben anti-reflectiecoating op alle oppervlakken. Het heeft een optisch ontwerp dat te allen tijde garant staat voor heldere beelden, zelfs bij ongunstige lichtomstandigheden. Wij passen de anti-reflectiecoating toe op de oppervlakken van de objectieven door het gebruik van dampdepositie met uiterst dunne transparante lagen op het glas. In dit proces worden speciale stoffen op basis van extreem hoge druk, onder hoog vacuüm verdampt. Deze stoffen worden vervolgens per laag, met een nauwkeurig gecontroleerde dikte op de glazen oppervlakken aangebracht, om de gewenste verlaging van de reflectie-eigenschappen te realiseren. De eerste coatingtechnieken werden bij ZEISS al in de jaren dertig van de vorige eeuw toegepast.
Constant diafragma
Of u nu foto’s maakt met groothoek, of inzoomt op het door u te fotograferen onderwerp, u kunt een vast F.4 maximaal diafragma over het gehele zoombereik gebruiken. Dat wil zeggen dat u de instellingen voor de sluitertijd of ISO niet hoeft aan te passen als u de brandpuntsafstand wijzigt. Dat is een groot voordeel als u bijv. met handmatige belichting foto’s maakt of werkt met diafragmavoorkeuze.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4905524935462 |
| SKU | SEL1670Z.AE |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sony E 16-70mm f/4.0 Zeiss Vario-Tessar |
| Objectief Aansluiting | Sony E |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpuntafstand | 16-70mm |
| Maximale Diafragma | f/4.0 |
| Minimale Scherpstel afstand | 35cm |
| Constructie | 12/16 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 70 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 16 |
| Filtermaat | 55mm |