Sony E 16-50mm f/3.5-5.6 PZ OSS II
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony E 16-50mm f/3.5-5.6 PZ OSS II en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 40.5mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/01 t/m 30/04
Een geweldige APS-C lens voor foto’s en films.
Belangrijkste kenmerken:
• Uitstekende optische prestaties met vier asferische elementen en één ED-element (Extra Low Dispersion).
• AF-prestaties die het beste uit moderne body’s halen
• Compact en lichtgewicht voor uitstekende wendbaarheid en mobiliteit – slechts 107 g (3,8 oz)
• Minimale focusafstand: 0,25(W)-O,3(T) m
• Geavanceerde filmfuncties met geïntegreerde optische stabilisatie en minimale focus-breathing
• Flexibele bediening in een compacte lens
• Milieuvriendelijk
Technische data:
• Brandpuntsafstand: 16-50 mm, 35 mm equivalente brandpuntsafstand (APS-C): 24-75 mm
• Optische structuur: 9 elementen in 8 groepen
• Kijkhoek: 83°-32°
• Max. diafragma (F): 3,5-5,6, Min. diafragma (F): 22-36
• Diafragmabladen: 7
• Maximale vergroting (x): 0,215x
• Filterdiameter: 40,5 mm
• Afmetingen (Ø x L): 66×31,3 mm, gewicht: ca. 107 g
• Accessoires meegeleverd: voorpaneel ALC-F405S en achterpaneel ALC-R1EM
Apparatuur inruilen
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4548736156722 |
| SKU | SELP16502B.SYX |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Lens type | Sony E 16-50mm f/3.5-5.6 PZ OSS II |
| Objectief Aansluiting | Sony E |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 24-75mm |
| Brandpuntafstand | 16-50mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 7 |
| Maximale Diafragma | f/3.5-6.3 |
| Minimale Scherpstel afstand | 25 centimeter |
| Scherpstelling | Automatisch en handmatig |
| Constructie | 8/9 (groepen/elementen) |
| Lens coating | Multi-Coating |
| Maximale Brandpuntsafstand | 50 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 16 |
| Lens Category | zoom |
| Objectief type | Standaard |
| Filtermaat | 40.5mm |




