Panasonic LUMIX S PRO 24-70mm f/2.8
€ 1999,-
Tijdelijk uitverkocht
Levertijd onbekend
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
LUMIX S PRO-lens
Om zelfs de meest expressieve fotograaf tevreden te stellen zijn uitzonderlijk strikte standaarden toegepast om de LUMIX S PRO-lens te produceren van begin tot eind – planning, ontwerp, ontwikkeling en productie. Er zijn absoluut geen compromissen gesloten om te excelleren op het gebied van weergave, bokeh en diepte. De hieruit resulterende uitstekende prestatie en superieure kwaliteit voldoet aan elke strenge evaluatiestandaard die wordt toegepast bij een Leica-lens.
・ Leica is een gedeponeerd handelsmerk van Leica Microsystems IR GmbH.
Compromisloze benadering van creativiteit
F2.8 groot diafragma en uitmuntende expressie over het gehele zoombereik en een prachtig bokeh-effect. Met de LUMIX S PRO 24-70 mm F2.8 lens kunnen fotografen een brede variatie aan fotografische kunst creëren, van landschappen met hoge resolutie en hoog contrast en stadsfoto’s tot impressionistische portretten met indrukwekkende diepte en een bokeh-achtergrond. Bovendien helpen een dubbelfocussysteem en zowel lineaire als intensieve motoren en 480 fps AF-bediening fotografen deze momenten met snelle bewegingen vastleggen.
Stof-, spat- en vorstbestendig ontwerp
De LUMIX S PRO 24-70 mm F2.8 is ontworpen om te kunnen blijven opnemen bij de moeilijkste omstandigheden dankzij de stof- en spatbestendige constructie en je kunt opnemen bij lage temperaturen tot -10 °C
*Stof- en spatbestendig garandeert niet dat er geen schade zal ontstaan als deze camera wordt blootgesteld aan direct contact met stof en water.
Ideaal voor video-opnamen
De lens biedt een snelle, nauwkeurige autofocus en vloeiende diafragmaveranderingen, hetgeen heel belangrijk is voor de moderne contentmaker, zodat deze prachtige 4K-video’s en foto’s kan maken zonder het onderwerp te storen.
S-E2470 lensconstructie
De geoptimaliseerde configuratie heeft 18 elementen in 16 groepen, inclusief 3 ASPH, 4 ED en 1 UHR lenzen om afwijking te minimaliseren en te zorgen voor superieure resolutie.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 5025232899074 |
| SKU | S-E2470E |
| Merk | Panasonic |
| Kleur | Zwart |
| Gebruiks temperatuur (min) | -10°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Panasonic LUMIX S PRO 24-70mm f/2.8 |
| Objectief Aansluiting | Leica L |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 24-70mm |
| Brandpuntafstand | 24-70mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 11 |
| Maximale Diafragma | f/2.8 |
| Minimale Scherpstel afstand | 37 centimeter |
| Constructie | 16/18 (groepen/elementen) |
| Lens glas | ED, UHR |
| Maximale Brandpuntsafstand | 70 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 24 |
| Lens Category | zoom |
| Objectief type | Standaard |
| Filtermaat | 82mm |



