Panasonic LEICA DG VARIO-ELMARIT 12-60mm f/2.8-4.0 ASPH. POWER O.I.S.
5 jaar garantie




5 jaar garantie
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Product informatie
Panasonic LEICA DG VARIO-ELMARIT 12-60mm f/2.8-4.0 ASPH. POWER O.I.S.
Apparatuur inruilen
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
Specificaties
| EAN | 5025232859184 |
| SKU | H-ES12060E |
Algemeen
| Merk | Panasonic |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Panasonic LEICA DG VARIO-ELMARIT 12-60mm f/2.8-4.0 ASPH. POWER O.I.S. |
Camera
| Objectief Aansluiting | Micro Four Thirds |
Sensor
| Beeldstabilisatie |
Objectief
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 24-120mm |
| Brandpuntafstand | 12-60mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Maximale Diafragma | f/2.8-4.0 |
| Minimale Scherpstel afstand | 20 centimeter |
| Constructie | 12/14 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 60 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 12 |
| Lens Category | zoom |
| Objectief type | Standaard |
Filter
| Filtermaat | 62mm |