OM System M.ZUIKO DIGITAL 25mm f/1.8 II
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
OM System kassakorting
Koop nu de OM System M.ZUIKO DIGITAL 25mm f/1.8 II en ontvang € 100,- kassakorting.
Deze actie is geldig voor aankopen van 16/04 t/m 17/05
M.ZUIKO 25MM F1.8 IN EEN OOGOPSLAG
De M.Zuiko 25mm f1.8 is uw ideale allroundlens voor het maken van verbluffende foto’s, zowel overdag als ’s nachts. Met een brandpuntsafstand van 25 mm en een beeldhoek van 47 graden, zit deze lens precies tussen groothoek- en telefoto-ontwerp in. Het snelle ronde diafragma van f1.8 levert prachtig zachte, onscherpe achtergronden, perfect voor portretten. Het levert ook uitstekende details, zelfs als de belichting niet optimaal is, wat betekent dat u de flitser in veel situaties met weinig licht kunt overslaan, zelfs als het onderwerp beweegt.
Zuivere primes
M.Zuiko prime-lenzen hebben vaste brandpuntsafstanden variërend van de 12mm F1.8-lens die is geoptimaliseerd voor landschappen tot de 75mm F1.8, een perfecte portretlens.
Bokeh
Fotografen die veel portretten en stillevens maken, zijn altijd op zoek naar een goede bokeh.
Draagbaarheid
Het toevoegen van een lens als de 25mm f1.8 aan je kit is een geweldig idee als je geïnteresseerd bent in het maken van prachtige foto’s van je familie en vrienden, of zelfs van je eten als je uit eten gaat
Stille autofocus
De toevoeging van het Movie & Still Compatible (MSC)-mechanisme maakt AF-bewerkingen volledig stil.
| EAN | 4545350056711 |
| SKU | V336010BW000 |
| Merk | OM System |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Olympus M.ZUIKO DIGITAL 25mm f/1.8 |
| Objectief Aansluiting | Micro Four Thirds |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 50mm |
| Brandpuntafstand | 25mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 7 |
| Maximale Diafragma | f/1.8 |
| Minimale Scherpstel afstand | 24 centimeter |
| Scherpstelling | Automatisch en handmatig |
| Constructie | 7/9 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 25 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 25 |
| Lens Category | Portret |
| Objectief type | Vast brandpunt |
| Filtermaat | 46mm |






