Nikon Nikkor Z 24-70mm f/2.8 S II
€ 2899,-
Tijdelijk uitverkocht
Levertijd onbekend
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Nikon’s professionele standaardzoomlens is geëvolueerd. Met een interne zoom plus de volgende generatie autofocus en S-line optiek is hij lichter, scherper, beter uitgebalanceerd en beter geschikt voor video. Als je maar één objectief mee kunt nemen, brengt dit werkpaard het verhaal naar huis.
Beste 24-70mm f/2.8 full-frame zoomobjectief in zijn klasse
De NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S II is een staaltje techniek: het eerste professionele 24-70mm-objectief met interne zoom – en het is ook het lichtste objectief in zijn klasse.1 Met een gewicht van slechts 675 gram is dit superveelzijdige objectief nu stabieler en gemakkelijker te hanteren dankzij een cilinder die niet uit- of inschuift wanneer je de brandpuntsafstand wijzigt.
Veelzijdig, stabiel, robuust
De interne zoom maximaliseert de veelzijdigheid van dit 24-70mm-objectief op prachtige wijze. De weerbestendige afdichting is robuust en er zijn minder bewegende onderdelen blootgesteld aan de elementen, zodat u vol vertrouwen kunt gaan waar het verhaal u brengt, zonder u zorgen te maken over uw apparatuur.2 Bovendien is er geen sprake van gewichtsverplaatsing: u kunt zoomen zonder uw grip te hoeven aanpassen – en de lenscilinder schuift niet uit en verstoort uw close-ups niet.
Flexibel op een gimbal
Als u met een gimbal fotografeert, kunt u met de interne zoom de brandpuntsafstand wijzigen zonder de lens opnieuw te hoeven balanceren. Het zwaartepunt blijft consistent – en uw opnamen blijven perfect.
Accessoirevriendelijk
Omdat de lenscilinder niet uitschuift of intrekt, blijven accessoires zoals matteboxen of grote filters aan de voorzijde op hun plaats tijdens het zoomen. U hoeft ze niet halverwege de opname te verplaatsen.
Geen zware verschuivingen aan de voorzijde
De balans blijft behouden, zelfs als er zware externe videoaccessoires aan de voorzijde van deze lens zijn bevestigd. En wanneer je camera in balans blijft, blijven je opnamen vloeiend.
Bijna-nul focus breathing
Doordat focus breathing gehalveerd is ten opzichte van de vorige generatie van deze zoomlens, zien overgangen er natuurlijker uit dan ooit. Zelfs tijdens extreme focus pulls verandert je beeldhoek niet.
Vloeiendere, beter gedefinieerde bokeh
Het nieuwe optische ontwerp beschikt over nauwkeurig vervaardigde asferische lenselementen die het licht prachtig vormen. Achtergrond- en voorgrondbokeh is goed gedefinieerd en zo vloeiend gegradeerd dat je bijna zou denken dat je met een snelle prime lens hebt gefotografeerd.
Afgerond diafragma met 11 lamellen
Een nieuw diafragma met 11 lamellen zorgt voor meer cirkelvormige bokeh, terwijl het nieuwe S-line optische ontwerp ervoor zorgt dat puntlichtbronnen zoals sterren en stadslichten scherp en helder zijn. In combinatie met het constante diafragma van f/2.8 en de mogelijkheid om dichtbij scherp te stellen, kunt u met deze professionele zoomlens filmische close-ups maken bij elk licht. Of ga voor betoverende nachtelijke landschappen en landschappen bij weinig licht.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4960759916679 |
| SKU | JMA724DA |
| Merk | Nikon |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Nikon Nikkor Z 24-70mm f/2.8 S II |
| Objectief Aansluiting | Nikon Z |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 24-70mm |
| Brandpuntafstand | 24-70mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 11 |
| Maximale Diafragma | f/2.8 |
| Minimale Scherpstel afstand | 24 centimeter |
| Constructie | 10/14 (groepen/elementen) |
| Lens glas | ED |
| Lens coating | ARNEO Coat, Meso-Amorf coating |
| Maximale Brandpuntsafstand | 70 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 24 |
| Lens Category | zoom |
| Objectief type | Standaard |
| Filtermaat | 77mm |















