Fujifilm XC 15-45mm f/3.5-5.6 OIS PZ Zwart

Of betaal in 3 delen van € 99,67, zonder rente.
Persoonlijk advies
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Product informatie
Fujifilm XC 15-45mm f/3.5-5.6 OIS PZ Zwart
Specificaties
| EAN | 4547410363517 |
| SKU | 16565789 |
Algemeen
| Merk | Fujifilm |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Fujifilm XC 15-45mm f/3.5-5.6 OIS PZ |
Camera
| Objectief Aansluiting | Fujifilm X |
Objectief
| Brandpuntafstand | 15-45mm |
| Maximale Diafragma | f/3.5-5.6 |
| Minimale Scherpstel afstand | 5cm |
| Constructie | 9/10 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 45 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 15 |
Filter
| Filtermaat | 52mm |