Fujifilm GF 63mm f/2.8 R WR












€ 1315,-
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Product informatie
Het origineel
Voor velen van ons is een standaard prime objectief waar onze fotografische reis begon - en de GF63mmF2.8 R WR helpt je de opwinding van het voor het eerst oppakken van een camera opnieuw te beleven. Deze originele GF objectief biedt een breed gezichtsveld en levert haarscherpe resultaten en brengt het maken van afbeeldingen terug naar de basis, zodat u zich kunt concentreren op uw creativiteit.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4547410341027 |
| SKU | 16536647 |
| Merk | Fujifilm |
| Kleur | Zwart |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Fujifilm GF 63mm f/2.8 R WR |
| Objectief Aansluiting | Fujifilm G |
| Crop Factor | 0.79x |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 50mm |
| Brandpuntafstand | 63mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Maximale Diafragma | f/2.8 |
| Minimale Scherpstel afstand | 3 centimeter |
| Constructie | 8/10 (groepen/elementen) |
| Lens glas | ED |
| Maximale Brandpuntsafstand | 63 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 63 |
| Lens Category | vastbrandpunt |
| Objectief type | Standaard |
| Filtermaat | 62mm |