Fujifilm GF 35-70mm f/4.5-5.6 WR













€ 999,-
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Product informatie
De poort naar kwaliteit
De compacte en lichtgewicht GF35-70mmF4.5-5.6 WR biedt de perfecte toegangspoort tot het GFX-systeem en geeft beeldmakers de mogelijkheid om te creëren met nieuwe niveaus van diepte en detail. Nu kunt u elke onvergetelijke herinnering perfect bewaren, zodat deze een leven lang meegaat.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4547410455472 |
| SKU | 16719237 |
| Merk | Fujifilm |
| Kleur | Zwart |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Fujifilm GF 35-70mm f/4.5-5.6 WR |
| Objectief Aansluiting | Fujifilm G |
| Crop Factor | 0.79x |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 28-55mm |
| Brandpuntafstand | 35-70mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 9 |
| Maximale Diafragma | f/4.5 |
| Minimale Scherpstel afstand | 35 centimeter |
| Scherpstelling | Automatisch |
| Constructie | 9/11 (groepen/elementen) |
| Lens glas | ED |
| Maximale Brandpuntsafstand | 70 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 35 |
| Lens Category | zoom |
| Objectief type | Standaard |
| Filtermaat | 62mm |