Canon RF-S 14-30mm f/4-6.3 IS STM PZ
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
De RF-S 14-30mm F4-6.3 IS STM PZ is ontworpen voor makers van inhoud die vloeiende, professioneel ogende video’s willen opnemen. Als enige lens in het standaardzoombereik voor Canon APS-C-camera’s beschikt hij over een interne powerzoom, waardoor hij ideaal is voor het opnemen van video’s.
Stille opnamen uit de hand
Met deze 14 mm ultragroothoekzoomlens wordt solo filmen een fluitje van een cent, vooral wanneer de optische beeldstabilisator* is ingeschakeld, zodat u zelfs terwijl u loopt vloeiende opnamen kunt maken. De korte scherpstelafstand van slechts ca. 15 cm is ideaal voor het fotograferen van kunstobjecten, verzamelobjecten en kleine details.
Canon’s expertise op het gebied van optica zorgt voor uitzonderlijke scherpte met UD- en asferische lenzen en Super Spectra-coating.
Soepele zoombediening
De interne powerzoom maakt vloeiende en naadloze veranderingen van de brandpuntsafstand tijdens de opname mogelijk, zodat de video’s bijzonder hoogwaardig overkomen. Met twee niveaus van variabele snelheden en 15 aanpasbare niveaus levert Power Zoom nauwkeurige, zuivere overgangen voor beelden van hoge kwaliteit.
Flexibel en stil
Met het veelzijdige brandpuntsafstandbereik van 14-30 mm kunt u naadloos overschakelen van ultragroothoek- naar close-upopnamen. STM-autofocus zorgt voor een soepele, vrijwel geruisloze tracking van het onderwerp, ideaal voor vloggen. Het schakelaarloze ontwerp van de lens voorkomt onbedoelde wijzigingen in instellingen. Met de 0,38x vergroting bij 30 mm leg je bovendien prachtig fijne details vast.
Altijd bij je onderweg
De RF-S 14-30mm F4-6.3 IS STM PZ is licht en compact: hij weegt slechts ongeveer 181 gram en schuift niet uit tijdens het zoomen. Dit betekent dat het evenwicht altijd behouden blijft bij gebruik op statieven en cardanische ophangingen, waardoor het ideaal is voor reizen, livestreaming en vloggen onderweg. U kunt ook filters bevestigen voor creatieve belichtingsregeling of een optionele zonnekap voor extra bescherming.
Volledige creatieve controle
De instellingen kunnen snel en intuïtief worden aangepast met de gecombineerde bedienings-/focusring. Hiermee wordt de focus handmatig aangepast, of de belichting, ISO, beeldstijl en meer. De zoom kan ook op afstand worden bediend via een smartphone of met een Canon-afstandsbediening – voor maximale vrijheid bij livestreaming of solo-opname.
Leveringsomvang:
• Lens RF-S 14-30 mm F4-6.3 IS STM PZ
• Lensdop E-58 II
• Achterste lensdop RF
• Gebruikershandleiding
• Displaydoos
| EAN | 4549292241815 |
| SKU | 6916C005AA |
| Merk | Canon |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Canon RF-S 14-30mm f/4.0-6.3 IS STM PZ |
| Objectief Aansluiting | Canon RF-S |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 21-45mm |
| Brandpuntafstand | 14-30mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 7 |
| Maximale Diafragma | f/4.0-6.3 |
| Minimale Scherpstel afstand | 15 centimeter |
| Scherpstelling | Automatisch en handmatig |
| Vergrotings factor | 0.38x |
| Constructie | 9/10 (groepen/elementen) |
| Lens coating | Super Spectra |
| Maximale Brandpuntsafstand | 30 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 14 |
| Lens Category | Groothoek, Standaard |
| Objectief type | Groothoekzoom |
| Filtermaat | 58mm |



